Skocz do zawartości
Roberto

Dziwne plamy na liciach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich ! 

Mam takie plamki na lisciach których nie bardzo moge przypisać do żadnego mi znanego problemu , 

Auto grand Daddy purple , tydzień 7 ( 50 dni ) , Ogólnie roslina wygąda dobrze , PH pod kontrolą , używam Advanced Nutrients w ilości około 1/2, 1/3 , 

obok rosnie Auto Purple Kush w takich samych warunkach , takie same nawozy i liście nie maja żadnych plam 

Jezeli komuś chodzi coś po głowie to bede bardzo wdzięczny za pomoc IMG_20210216_215242.thumb.jpg.651de7822b43f7099b19797aacf7eda4.jpg

IMG_20210216_205836.jpg

IMG_20210216_215242.jpg

IMG_20210216_222014 (1).jpg

Edytowane przez Roberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roberto  może jakiś szkodnik wygryzł, ogólnie dobra roślina plony będą dobre, tylko żeby nie przedobrzyć z nawozami bo liście mają ciemny kolor to świadczy że roślina ma dużo pierwiastków w podłożu 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szym dziękuje ! przyznaję że troche mi ulżyło ...czekam na ta dziewczynkę z utęsknieniem....:-)

@Szym dziękuje bardzo , właśnie miałem zamiar odpuścić nawozy na tydzien , pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roberto działaj szybko bo ja 10 dni temu zobaczyłem pierwsza plamkę, a przez problemy z dostawę dostałem calmag dopiero wczoraj i teraz każdy liść cały w plamach.

IMG_20210217_124122.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo troche mnie to dziwi , czemu ? jade na tych nawozach juz drugi rok , zebrałem w zeszłym 13 róznych roslin bez żadnych brakow , o co chodzi ?? Moje liście nie zmieniaja koloru !

ale na wszelki wypadek kupie Calcium , mam taki w sklepie 15 % , moze byc ? 

Edytowane przez Roberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...