Skocz do zawartości
Kakaxd2

Ścięcie konopi

Rekomendowane odpowiedzi

plecha jest przejebana, u mnie tyle szczęście że pojawiła się na topku który praktycznie nic nie znaczy, dobre jest codziennie obserwować roślinkę żeby za wczasu reagować

 

Dobrze ze główny topek zdrowy

 

IMG_20210214_013124.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kakaxd2  Zjada sama siebie, nie dostarczyłeś jej odpowiedniej ilości pożywieniana na kwitnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kakaxd2 Obecny obraz rośliny to wynik całego okresu kwitnienia, w jakim nie dostarczałeś jej odpowiedniej ilości pożywienia, jakbyś dostarczył jej wszystkich substancji odżywczych, jakich potrzebowała to by tak nie wyglądała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kakaxd2  Ja bym kosił,  3-4 dni w jej przypadku nic na lepsze nie zmienią, a jedynie jej stan może się jeszcze pogorszyć do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kakaxd2  Jak było samą wodą podlewane to w czym miałoby to przeszkadzać? Wiadomo, że można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy okej dzięki a co do zbiorów to kumpel robił taka metoda że wyciągał roślinkę z gleby mył korzenie okrył ja kartonem wieszał do góry nogami i po 3 dniach odkrywał ucinał liście i spowrotem zakrył kartonem na 1.5 tygodnia mówił że nie może być dostępu światła czy to dobra metoda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kakaxd2 Światło nie powinno mieć dostępu do suszących się topów, bo źle wpływa na THC, powodując jego rozkład. A to czy wykopiesz całą roślinę z ziemi i będziesz w całości suszył czy poobcinasz od razu topy i pozawieszasz na sznurkach to bez większego znaczenia. Ja ciąłem od razu na części roślinę i wieszałem na sznurkach topy, a osobno suszyłem większe liście i łodygi. Teraz po wysuszeniu większość topów została poddana "water curing", by poprawić smak i zwiększyć moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...