Skocz do zawartości
Śpiący

Auto lemon kik mars hydro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam będzie to moja pierwsza uprawa i fotorelacja wszelkie uwagi mile widziane 

BOX 70 70 160

OSWIETLWNIE MARSH HYDRO 400+

CFL 125 NA WEG

NAWOZY CANNABIO VEG I CANNABIO FLORES

ODMIANA TO AUTO LEMON KIK OD DUTCH PASSION 4 SZT

AKTUALNIE DZIEWCZYNY MAJA 7 DZIEŃ 

20210131_140840.jpg

20210131_140852.jpg

20210131_140832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Śpiący napisał:

za mało na weg 2 lampy jedna marsch hydro 400 i cfl 125

napisałeś że cfl125 na weg więc z tego można wywnioskować że na weg sam cfl

 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym @Szym

6 minut temu, Szym napisał:

napisałeś że cfl125 na weg więc z tego można wywnioskować że na weg sam cfl

lampa mars hydro również będzie za słaba na tą powierzchnię, wyrosnąć wyrośnie ale nie osiągniesz maksymalnych rezultatów z tej powierzchni

@Szym

9 minut temu, Śpiący napisał:

@Szym za mało na weg 2 lampy jedna marsch hydro 400 i cfl 125

 

20210131_144630.jpg

20210131_144645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś dziewczyny mają 15 dni wykonałem im trening LST. Wszelkie porady i sugestie mile widziane. Mam wrażenie że dziewzyny są trochę za niskie nie wiem czy dobrze zrobiłem podnioslem im lampy z 40 na 60 cm żeby się trochę wyciągly poniżej wstawiam zdjęcia 

20210206_144717.jpg

20210206_144650.jpg

20210208_175427.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym super dzięki za odpowiedź. Bardzo ciężko je nagiac bardziej bo są niskie i mają dość gruba łodyge. Zaraz dostaną nawóz BIOCANNA VEGA polowe zalecanej dawki mam nadzieję że to nie za wcześnie na nawóz. Ostatnio były podlewane w sobotę po 0.5 litry na doniczke doniczki 11 litrów dziś mają jeszcze dość wilgno czy czasem nie daje im za dużo wody jak na ich rozmiary 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Oki dzięki w takim razie leci po 0.5l wody + 1ml nawozu na doniczke 

@Piccolo tak bez rewelacji ale łodyge jest bardzo twarda i gruba a cała roślina dość kurtka. Może  mogłem jej dość się trochę wyciągnąć  było by łatwiej ja dogiac ?dopiero przeczytałem komentarz w takim razie dziś wstrzyamam się z podlewaniem jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Śpiący według mnie 0.5 wody jest gites póki co. Lej tak żeby co 3 dni miały sucho wtedy będziesz miał odpowiednią ilość.

Z nawozem ostrożnie jak ostatnio dawałeś nawóz to nalej sama wodę. Jeśli dawałeś 1ml na pół litra to stężenie masz tak jakby 2ml użył na litr. Kolor mają perfekt liści więc żebyś nie przejebal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo super dzięki za odpowiedź. Do tej pory były podlewane sama wodą dziś miałem zamiar dac im pierwszy raz nawóz ale wstrzymam się tak jak piszesz poczekam aż ziemia wyschnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...