Skocz do zawartości
lamasky

początek kwitnienia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@lamasky To dobrze, bo o to chodzi, aby cieszyło, jakby kogoś miało to smucić to niech weźmie się za coś innego. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy jej czegoś brakuje czy moze ma czegoś za duzo czy moze wygląda ze wszystko ok? Możecie to ocenić?

20210307_140145.jpg

20210307_140111.jpg

20210307_140045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky Sporo mają w sobie azotu, co sugeruje kolor liści, a azot zwalnia kwitnienie. Nie karm roślin nawozem, jaki zawiera azot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky Spójrz na liście, chyba jasno mówią, że nie potrzebują nawozów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piotr111111 Nie zauważyłem żadnej wiadomości.

 

Już wiem dlaczego. Skrzynkę mam zapchaną i wiadomości nie dochodzą.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 03/03/2021 o 21:27, lamasky napisał:

Dzis robiłem porządek i zauważyłem takie "zakotwiczenie," to standard?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzis juz kurde ponad 110 dni w ziemi i nie wiem jak  daleko jeszcze... ? Nie wiem czy wystarczająco dobrze widać  triochomy by ocenić co dalej możecie zerknąć?20210324_213703.thumb.jpg.0e84fc70f9235706d694596ddc8f5af3.jpg

Screenshot_20210324-213951_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky  Niewyraźne. Na jego podstawie można stwierdzić, że mleko tam masz, ale bursztynu nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy postaram się na.jutro.podpiac.mikroskopek moze cos lepiej wyjdzie.  Trochę słabo kwiaty puchna i nie wiem co jest przyczyną.ph itp w normie myślę czy dac je pk13 14 bo troszkę liscie żółknąć zaczynaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky Patrząc na liście na tym zdjęciu to ja bym nie dawał teraz nawozów, bo nie widać po nich niedoborów, a teraz lepiej, by roślina ssała substancje z liści, bo dzięki temu topy będą lepszej jakości i większej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky  Rozumiem cię, ja wytrzymałem w ostatniej uprawie do 115 dni ( weg + kwitnienie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysuszone na szybko, smak do.dupy ale moc mnie zaskoczyła i powiem ze przeszlo to moje najśmielsze oczekiwania, topek swiezy 1.12g najmniejszy  jaki byl na krzaku po szybkim suszeniu w piekarniku zostalo 0,8g mega dobre w chuj .

20210326_173651.jpg

Z tego miejsca dziekuje wszystkim za rady wskazówki i światełko w drodze do osiągnięcia tego jakże ważnego sukcesu jaki osiągnąłem.  Dziękuję administracji za świetna stronkę, dobra robota.Brawo My.  Ruszam z nowym projektem.z fartem mordki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...