Skocz do zawartości
Zielony Uczeń

Wybór Nasionek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja pierwsza roślinka dzisiaj skończyła tydzień, ale na przyszłość chciałbym spytać obeznanych growerów o opinie nasionek jakie mieliście, zależy mi na tym aby roślinka była niziutka można nazwać karzełek, i chyba genetykę tym razem bym wolał jakąś indice, na ten moment mam Jack Herer Auto, według producenta roślinka ma rosnąć 40-80cm liczę na tą dolną granicę ale i tak będę robił na niej lst.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na jakąś stronę z nasionami i poszukaj takich które ci odpowiadają, odmian jest masa 😄 Większość stron ma łatwo dostępna specyfikację, więc idzie 100 odmian przejrzeć w 10 minut

Edytowane przez Nyilas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

(RQS Auto)  - northen light , crematic , quick one , to z tych co ja miałem , nie przekraczały 80cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nyilas Tak, oczywiście tylko chodzi o to żeby te nasionka były sprawdzonę i ktoś kto miał może dać opinię takich karzełków, bo wejść na stronę zamówić mogę ale co mi przyjdzie i jakie wyrośnie to już inna sprawa, każdy producent podaje informację w jakimś stopniu zakrzywionę żeby tylko sprzedaż szła 😁

@Vampidrut  a najniższa z podanych to która i ile miała jeśli można wiedzieć?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Zielony Uczeń napisał:

najniższa z podanych to która i ile miała jeśli można wiedzieć?

Quick One - w granicach 45-50cm po lekkim LST . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Zielony Uczeń napisał:

@Vampidrut  Dzięki, na pewno pomyślę przy następnym razie o tym Quick Onie, z opinii też widzę że od rqs royal dwarf jest niski, 

Nie mam wiedzy na temat odmian których nie uprawiałem , więc apropo Królewskiego Krasnala nie mam wiedzy , ale sama nazwa wskazuje że może być to niska odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18  No właśnie najlepiej to by było jakby była niziutka i miała dyskretny zapaszek, jak to na pcbox wypada dyskrecja musi 😄

@Vampidrut  Jeszcze jedno pytanko, jesteś w stanie powiedzieć jak ten Quick One klepał? 

@glodek18  To samo pytanko co wyżej tylko o Royal Dwarfa 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Szukam niskiej (do 1m), mocnej odmiany, dającej duży plon. Indoor, łatwa w uprawie. Coś ala Blue mystic, czyli koniecznie neutralny, bezpieczny zapach podczas kwitnienia. Działanie pobudzajaco, kreatywne. Możecie doradzić coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...