Skocz do zawartości
cichociemny

Piękny fiolet

Rekomendowane odpowiedzi

@cichociemny jest ich bardzo dużo.

Czy wszyscy patrzą ?

No tych których tutaj spotkasz to zależy przede wszystkim na smaku i mocy, potem myślę jest wygląd. 

A fakt oko cieszy 🙂 ja byłem bardzo podjarany 🙂

Sądzę że jeśli chcesz zacząć przygodę to warto od prostej odmiany, a potem iść w taką która Ci się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem już po przygodzie z outem i wyszło mi coś takiego, zapach jest ok, aczkolwiek jednego og kusha scialem zbyt wcześnie bo już pleśń atakowala i chyba zrobiłem coś nie tak przy suszenia bo leży w słoiku już prawie 3 miechy i czuć siano, poza tym wygląd pozostawia wiele do życzenia według ludzi, moc również klepnie po blancie 0.5 na półtorej /dwie godziny i schodzi 

1. Og kusha od rqs

2. Chese dutch passion

3. Gorilla dutch passion

 

topy sa lekko lepkie, brakuje tego bialego pylku i sa dosc mocno suche, 

IMG_20201226_001417_643.jpg

IMG_20201226_001450_364.jpg

IMG_20201226_001429_641.jpg

Edytowane przez cichociemny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cichociemny Jak chodzi o odmianę o fioletowej barwie to znalazłem kiedyś w necie zdjęcia Purple Haze. Sam teraz mam na finiszu 3 takie rośliny, ale na fiolet się nie nastawiam, bo temperatura, jaka u mnie panuje w nocy uniemożliwia roślinie wybarwienie się na fioletowo.

Screenshot.jpg

Screenshot2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cichociemny Nasiona ze sklepu z pestkami. Tak, uprawiam indoor. A w kwestii twojego palenia, to jak ci moc i sianowaty smak roślin nie odpowiada to może zrób water curing. Niżej masz link do artykułu na ten temat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...