Skocz do zawartości
Dzidek

Oświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam im więcej czytam tym bardziej się gubię mam zamiar kupić grow box 60x60x160 ( zestaw) w zestawie jest cfl duo 200w która ma 10000lm z moich wyliczeń potrzeba 17000lm więc dają do zestawu za małe? czy jest ok ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzidek Ja bym jednak wolał HPS, z racji na najlepszy stosunek ceny do jakości , jeżeli już Leda wykluczyles. 

A spokojnie 250W

Będzie z zapasem. 

Cfl nie jest tak wydajny. 

Musisz przy tym pomyśleć o dobrej wentylacji . Bo hps daje sporo ciepła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hps 250, bo mniejszy może byc już za mały. 

Co ja bym polecał ?

Zależy kolego od budżetu. 

Ja miałem hps 250, zamieniłem na Leda. Nie chciałem dużo wydać i padło na Marsa ts 1000. I mam go na powierzchni 70x80x160 

Jestem bardzo zadowolony. Śmiga tutaj jeszcze jeden kolega i też bardzo sobie chwali. 

Jak mniej kasy chcesz wydać to zerknij na ofertę LEDam.

Jak więcej to już lumatek. 

@Dzidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzidek Ja mam MarsHydro Ts2000 na powierzchni 120-60-180. Dziewczyny ją lubią😉 Ale to 400W a niektorzy na tym forum chca 100W i nie wiecej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 Właśnie nie chodzi mi że chce mało tylko żeby było dobrze a sprzedający zestawy tak dobieraja pewnie jak bym forum nie czytał to bym w ciemno kupił . Przecież zestaw to powinno być dobrze dobrane 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie 80x80x180 oswietlam ts1000 i dziewczyny lubią. 

Moge polecić śmiało. Jakos w stosunku do ceny, jedna z lepszych aktualnie na rynku za te pieniądze 

Ani hps ani cfl.

Led w ostatecznym rozrachunku wyjdzie taniej i efektywniej niż pozostali, nawet pomimo wyższej ceny w stosunku do pozostałych hpsow czy cflek

@Dzidek pomysl o tym jak o składanym komputerze. Zawsze lepiej samemu dobrać komponenty. Zestawy zawsze maja w sobie coś lipnego.

 

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panel CREE CXB3590 DB GROW LED 85W da rade? bo ts1000 troszkę grubo. 

Edytowane przez Dzidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...