Skocz do zawartości
merrymerry86

SIEMKA, zaczynam tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Dla potrzeb forum jestem Merry. Chyba więcej danych czysto osobowych nie potrzeba.

Długo obserwowałam wszystko zanim postanowiłam się zarejestrować 🙂 

Myślę że czegoś więcej się nauczę, przede wszystkim o indoor, bo coś już tam działałam, ale bardziej amatorsko.

Warunki w zasadzie mam nieograniczone. Jedynym ograniczeniem może być delikatny brak wiedzy w kilku tematach, ale poczytam jeszcze, i mam nadzieję że nie zanudzę Was głupimi pytaniami. Postaram się takich uniknąć, dać coś od siebie i skorzystać z wiedzy która już tutaj jest. 

Mam nadzieję że poznam dużo ciekawych osobowości. Mam ogromny dystans do siebie, więc nie obrażę się nawet w stosunku do kąśliwych rad czy komentarzy 😉 i znając życie dużo osób pali tu siedząc, tak widzę z obserwacji i mnie to oczywiście nie dziwi, ale pewne dyskuty mocno mnie rozbawiły więc tym bardziej chce tu być 🙂 

Więcej tu kobiet oczywiście w postaci setki odmian MJ. ale mam nadzieję że dodam trochę ciekawostek od siebie w miarę nauki. 

Aktualnie coś hoduje, może niedługo wrzucę jakieś fotki i info. Ale to już chyba nie tutaj, tylko muszę osobny temat założyć. 

 

Więc jeszcze raz witam wszystkich !! I POZDRAWIAM ciepło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@merrymerry86  Witaj świeżynko. Z racji tego, że jesteś tutaj nowa chciałbym ci przypomnieć o wpisowym, jakie wynosi 40 % twojej pierwszej udanej uprawy, a do tego dochodzi forumowy podatek od bycia kobietą, jaki wynosi 15 %, co w sumie daje 55% twojej pierwszej uprawy, jako skarbnik w wyznaczonym terminie odbiorę należność. :D Powodzenia i dużych plonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@merrymerry86  Do tych 55% z twojej pierwszej uprawy możesz dorzucić tą panią ze zdjęcia. Sama zresztą też możesz przyjść do mnie na służbę, jako że przyda się każda dodatkowa para rąk do pracy. :D

@Szym  się nie chwali kim tak naprawdę jest, ale na zdjęciu to faktycznie jest on, białoruski dyktator we własnej osobie. Dla przyjaciół Alek , a dla całej reszty Aleksander Łukaszenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...