Skocz do zawartości
Growmaster

No name z pakietu dobrego tematu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko

Zaczynam moja pierwsza fotorelacje z mojej pierwszej indoor,mialem dwa razy outa ale w 2 tyg slimaki zjadly ,prowizorka . Dzisiaj zaczynam zabawe z grow boxem.Nasionko wyciagnolem z pakietu z bardzo dobry ziolkiem, ziarenko jako jedne bylo . Odrazu je peklem  i dalem do wody,po 24h odrazu wystartowalo aż sie zdzwilem (nie jest to zadna siejka).na nastepny dzien dalem do ziemi I po 24h juz na powierzchni. Z racji tego ze wcale nie spodziewalem sie rezultatow nie mialem nic przygotowane ,ani growa ani swiatla ,poprostu nic.wrzucilem je do doniczki a ziemia po różyczkach 30dniowych które mialem ponad miesiac  zapewne ziema chujowa I z nawozem ,tak trzymalem przez tydzien pod 2 swietlowkami 7w I jedna led (hahahahahhaahha) oczywiscie czekajac na dostawe lampy,no I po poltorej tygodnia wsadzilem juz do nowej ziemi az panelem led,oczywiscie zauwazylem zatrzymanie zwrostu roslinki po 3 dniach od wsadzenia kielka poniewaz ziemia byla juz zurzyta przez ta róze.Na szczescie kupilem szybko nowa ziemie . Ok bez zbednego pierdolenia juz wszystko wraca do normy,wszystko przesadzone ,growbox jeszcze sie robi czekam na Farbe bialy mat,ale dziewczyna mam nadzieje zdrowa, wyglada mi na indyczke , moim zdaniem powinna byc juz wieksza w tym dniu 14, daje foto no ale tak jak napisalem to byl spontan,ale sie udalo codziennie widac ze rosnie, dzisiaj pierwszy trening podjalem fim,mam zamiar zapierdolic z grubej rury tylko niech torche sie ustatkuje po tak ciezkich warunkach. I bedzie polaczenie fim,lst i scrog.Co o tym myslicie podyskutujmy na ten temat,nie prosze o rady bo sam wymyslam ale dajcie jakies sugestie co by mzna bylo zrobic ciekawego  ,I dodam ze nie dodaje Supli przez minimum 6 tyg poniewaz ziemia zawiera juz specyfiki wedlug producenta.Zaczne od fim I lst,jak za pare dni bedzie wieksza daj siatke.Nie podlewam narazie przez 5 dni poniewaz kiedy ja przesadzalem zrzucilem resztki tej chujowej bardzo mokrej ziemi I zostala na korzenia zeby nie niszczyc.ale odrazu po przesadzeniu liscie sie podniosly I rosnie ,debra nie bede sie juz rozpisywal .Na poczatek wystarczy,fotki Beda man nadzieje co 4 dni .

20201211_123234.jpg

20201211_124050.jpg

Kolejne foty 

20201211_123354.jpg

20201211_123424.jpg

Edytowane przez Growmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no mordeczki co wy patrzycie I nic nie piszecie,widac tylko automaty w glowach zamiast prawdziwa marysi ,bo automat to Typ z zespolem dauna by wychodowal. Tylko Jaden z drugim by doradzal ludziom ktorzy nie czuja tematu,a sam sie nie potrafi wypowiedziec na temat ekstremalnej hodowli.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Jeżeli myślisz ze automat uprawiać prościej to sam masz downa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Urojenie napisał:

Jeżeli myślisz ze automat uprawiać prościej to sam masz downa 

Nie napisalem ze latwiej ,wariacie regural masz pod swoja kontrola I ty nim rzadzisz a automat co....? Wsadzisz zakwitnie I chuj . Plony po chuju... I nawet sir nie wypowiadaj ze af jest po to zeby sie go uczyc w technice uprawiac,jezeli wgl weisz kto wymyslil af,podstawa to regular,widac w tech czasach wszyscy na af bo nie potrafia zajebistej maciory urobic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

🤣 dobra bez spiny, najpierw fim czy LST btw? Ja teraz zrobiłem na połowie topping pierw a na drugiej połowie roślin odwrotnie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growmaster dobra, regulary to nasiona z których wyrastają męskie i żeńskie. Automat jest trudniejszy dla początkujących bo jak coś zostanie zepsute w trybie wegetacji to potem nie odbijesz straconego czasu jak w fotoperiodycznych roślinach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tester napisał:

@Growmaster dobra, regulary to nasiona z których wyrastają męskie i żeńskie. Automat jest trudniejszy dla początkujących bo jak coś zostanie zepsute w trybie wegetacji to potem nie odbijesz straconego czasu jak w fotoperiodycznych roślinach 

No dobrze,ja tylko pisze o tym ze af zostal stworzony po to by latwiej bylo growerom, nie masz calkowitej wladzy nad dziewczyna,sama rosnie nie zrobisz tego co z regular,a moim zdaniem od podstaw w tych czasach  juz sie zaponialo o regulalach ktore kiedys this one number.I podstawa jest to co moze kazdy z was zobaczyc ze ,moim zdaniem to 3%albo mniej na tym forum regural.

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Growmaster przeredaguj te teksty, jakaś interpunkcja? akapity? ściana tekstu - tego się dobrze nie czyta

widzę też, że ego masz takie, że jakbyś z jego poziomu spadł na poziom inteligencji, to byś się rozpierdolił

zakładasz konto i od razu podjeżdżasz? 

haszysz to policyjne forum, na którym użytkownicy się nawzajem okradają, gdzie jest hierarchia czyli kilku wyjadaczy, którzy cisną po reszcie 

wracaj tam skąd przyszedłeś, bo nie ma w temacie ganji świętej Twojej prawdy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Growmasterja nic do hasisiu nie mam, dużo zaglądałem tam na fotorelki, jedyne co mi tam nie pasuje to kultura większości ludzi i jechanka po nowicjuszach - w sumie dlatego wybrałem to forum jacyś lepsi Ci ludzie tutaj 😉 

@Groovebusters nawzajem okradają ? 😂 aż tak gleboko tam nie zaglądałem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Growmaster napisał:

Ej no mordeczki co wy patrzycie I nic nie piszecie,widac tylko automaty w glowach zamiast prawdziwa marysi ,bo automat to Typ z zespolem dauna by wychodowal. Tylko Jaden z drugim by doradzal ludziom ktorzy nie czuja tematu,a sam sie nie potrafi wypowiedziec na temat ekstremalnej hodowli.....

Co to znaczy extremalna hodowla ? Ja wybrałem automaty ponieważ mam mikro uprawę i te lekko karłowate rośliny bardzo mi odpowiadaja.

Mimo wszystko mam w planach w tym mikro boksie roślinę fotoperiodyczna feminizowana. 

Uważam że większość odmian czy automatycznych czy regularnych czy Cbd ma coś w sobie fajnego. 

A najlepsze jest to że wiesz co palisz i porownujesz działania różnych odmian ,jak ja żałuję że nie mogę sobie pozwolić choćby na namiot 60 *60pozdro 

@Growmaster Skoro jesteś taki hardcorowy grower to po co marnujesz czas na jakieś no name?Nie stać ,cię kupić parę nasion dobrego producenta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

,,

w tych czasach  juz sie zaponialo o regulalach ktore kiedys this one number.”

Growmaster z hasis.com 11.12.2020

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ciężko się zapowiada ta fotorelacja :D  Ale może jakoś pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami taka pestka z wora moze milo zaskoczyc, tymbardziej ze jak wczesniej pisales susz z wora mial duza moc. Z fartem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie na forum jakis czas temu i myslalem " fajni ludzie, dorośli, pomagaja, piszą w miare poprawnie itd." Jednak coraz wicej rocznika 2000+ i to widać... nie zebym Ci ujmowal ale wiekszosc ludzi tutaj to osoby dorosle takze ogarnij sie małolat. 

Ja np mam pierwsza uprawe i sezony...automat czy feminizowane to kwestia gustu jak np ze skrzynią biegów w aucie. 

Jakieś plamy masz na liściach, nie wroży to nic dobrego.

Poczytaj, poszukaj a nie od razu byś chcial odpowiedzi.... Troche wysilku....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory wszystkim za moje wypowiedzi,koniec mojego pierdolenia,kazdemu sie zdazy pierdolic glupoty jak mi, na lekkiej imprezce bylem na fazce lekkiej I filozofia eksperta sie wlaczyla 😅 za 3 dni daje fotki zobaczymy co z tego bedzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...