Skocz do zawartości
ArturS70

Wilgotnośc i temperatura w fazie kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Proszę o doradzenie. Czy wg Was już muszę obniżyć wilgotność i przejść na Flo? Jaka musi być temperatura? Obecnie nawożę green sensation i plagron terra grow. Temp 25stopni,wilgotnosc 65 

20201209_110950.jpg

20201209_110943.jpg

20201209_110937.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść na flo?, przecież one kwitną :classic_laugh:Nawóz na flo lej, poza tym wilgoność powinna być niższa.

Edytowane przez IntoSpace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym skąd pomysł żeby zostawiać ta wilgotność? Przecież te rośliny już kwitną. @ArturS70 skoro nie przelaczales do tej pory na flo to masz automaty więc zostaw naświetlenie jak jest i zejdź z wilgotnością 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym myślę że jak roślina zaczęła robić kwiatostany to już na tym jest prawdopodobieństwo że plecha może się zacząć mimo tego że na początku nie będzie jej widać z a 2 tygodnie jak topy będą znacznie większe może być lipa. Ja jestem zwolennikiem przechodzenia na małą wilgotność od razu jak dziewczyny zaczynają kwitnąć, tak jest bezpieczniej a większą wilgoc na tym etapie różnicy nie zrobi jeśli chodzi i plon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...