Skocz do zawartości
CzokoPop

Czy taka jedna z tych lamp wystarczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie chwalą biobizz, zestaw 3 nawozów na start, ziemia jak nie dedykowaną to uniwersalna ale nie jakaś najtańsza. Doniczka 8-12l z otworami w dnie, trochę czytania podstaw i będziemy mieli ućpanych studentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik mam mały problem, bo ledam jest z polsku i mieszkam w Niemczech, Ledam chce 45 zł za wysyłkę, co jest trochę mało opłacalne, więc nie masz czegoś innego co mógłbym kupić na miejscu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CzokoPop dobra, teraz mi się coś nie układa biedny studencie w Niemczech. Nie wiem co byś mógł kupić na miejscu bo nie mieszkam w DE to po 1.

Po 2. Nie lubię jak się mnie okłamuje i się kimś wyręcza.

45zl wysyłka... No matko święta 10€ . Ogród komuś posprzątać na zimę i wpadnie 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik mówiłem od początku że to bujda na resorach 🙂 biedny student w Niemczech to oksymoron przecież.  W weekend zarobi więcej niż niejeden korposzczur w Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Chodziło bardziej o to, że po co mam marnować nawet te 45 zł, jeśli mogę to kupić za tyle lub trochę mniej u siebie z szybką dostawą. 

16 godzin temu, Bimbrownik napisał:

@CzokoPop dobra, teraz mi się coś nie układa biedny studencie w Niemczech. Nie wiem co byś mógł kupić na miejscu bo nie mieszkam w DE to po 1.

Po 2. Nie lubię jak się mnie okłamuje i się kimś wyręcza.

45zl wysyłka... No matko święta 10€ . Ogród komuś posprzątać na zimę i wpadnie 100

Po za tym, niektóre studia są płatne, my niestety mamy właśnie te płatne i niestety czasami tylko wyślę nam rodzina trochę pieniędzy lub dorobiamy sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CzokoPop no i fajnie co nie zmienia faktu, że te lampy są do niczego. Wszyscy Ci to piszą ale zrób jak chcesz, Twoje "ciężko zarobione" pieniądze w błoto wyrzucasz, nie moje. Za 20€ to co najwyżej obiad można zjeść w knajpie, a nie lampę do uprawy kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...