Skocz do zawartości
ZooM

Energy Rush Auto LEDAM 35w

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka dzisiaj chciałbym rozpocząć moją pierwszą fotorelację w karierze, więc chętnych zapraszam.

Namiot 40x40x120,

Oświetlenie LEDAM CREE CXA2520 35w,

Ziemia Plagron lightmix,

Doniczka materiałowa 7l,

Seed Energy Rush auto od HempBrothers.

 

03.12.2020 - Rozpocząłem kiełkowanie,

06.12.2020 - Trafiła do ziemi,

09.12.2020 - Jej aktualny stan widać na zdjęciu:20201209_130344.thumb.jpg.11bebe8e756807bf2374357567bdff85.jpg

Nie wyciąga się za bardzo? Ma 3.5cm, a oświetlenie trzymam 40cm od niej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 Właśnie przesiadłem się z chińskiego leda na tego od LEDAM i różnica jest nie do porównania. Jak za tą cenę bardzo fajny panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja malucha20201212_152232.thumb.jpg.5aab84b5652f362ad6952c2a5678affc.jpgLampa niecałe 20cm od koleżanki i aktualnie jest ok. Minął już tydzień od kąd jest w ziemi, zacząć już nawozić  małymi dawkami? Posiadam nawozy z Plagrona, alga grow i power roots, a na kwitnienie będzie alga bloom.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZooM  Masz ziemie Plagron lightmix i chcesz nawozić roślinę, jaka 6 dni temu trafiła jako nasionko z kiełkiem do ziemi ? :D Poczekaj z dwa tygodnie z nawożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...