Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odznaki przyznawane są użytkownikom za aktywność na forum oraz za różne osiągnięcia.

Odznaki przyznawane są ręcznie, dla tego moderatorzy forum mogą kogoś komu należy się dana odznaka pominąć, zachęcamy więc w tym temacie do napisania jeśli uważasz że należy Ci się odznaka lub jeśli innemu użytkownikowi należy się odznaka.

Wykaz odznak do zdobycia http://marihuanaforum.pl/awards/category/1-odznaki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/10/2022 o 17:07, Tester napisał:

 To proszę jeszcze odznakę za posiadanie bąga;)

IMG_20221005_162952.jpg

@Tester co mam zrobić by dostać odznakę wytrawnego palacza? Pale   13lat najdłuższa przerwa 5miesięcy po za tym  od 4 lat regularnie codziennie palone,  wcześniej większość dni w roku

Myślę że powinienem dostać odznakę nowoczesny grower gdyż sam wertikal box jest nowoczesnym rozwiązaniem i w nim uprawiam  jest tam pełna automatyka

 A już na pewno należy mi się odznaka złotej rączki w końcu sam stworzyłem swojego growboxa co więcej prawie każdego growboxa sam zrobiłem, 5 lat uprawiam indor i  dopiero rok temu kupiłem growboxia   mam pełno fot  posiane gdzieś na kompie

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Zacznij rozdawać odznaki policyjne, blacha by się każdemu przydała. Zawsze to, jakiś ratunek w sytuacji najazdu, próbują ci wejść na chatę, a ty pokazujesz im odznakę policyjną i mówisz, że to projekt policyjny. Tylko te odznaki to by trzeba było umiejętnie podrabiać, by się niebiescy nie domyślili, że to jakiś przekręt. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @Tester a czy mugł bym odzyskać moją reputację z dwóch poprzednich kont? Miałem je dwa na tej stronie lecz do obu zapomniałem chaseł xd  a w sumie było by koło 200 punktów. Pierwszą fotorelke jaką tu założyłem była  już wertikalnej uprawa 2019 wiosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Adrianosiku napisał:

a czy mugł bym odzyskać moją reputację z dwóch poprzednich kont?

nie bardzo musisz zdobywać od nowa jak to nowe konto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...