Skocz do zawartości
Dududa

Zdechle liscie

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tym kwiatkiem :(? Podlewam Sama woda

 Dzis przed chwila wlalam pierwszy raz Autoflower supermix. 

IMG_20201202_191835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co drugi dzien. Mam mocna Lampe I jak Maja such to leje. Teraz je 3 dni przesuszylam ale nic sie nie polepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dududa A możesz chociaż powiedzieć jakie masz ogólne warunki ? Bo nic nie wiemy. Ze zdjęć widać że stoją nie w boksie, ale rozumiem że wyciągnęłaś je żeby zrobić zdjęcia ? 

Powiedz jakie ma światło, jaka wentylacja, co tam masz z potrzebnych elementów. 

Wtedy możemy szukać przyczyny.

A skoro doniczki dziur nie mają, to masz już jedną z przyczyn ! Przecież tak je możesz w moment przelać, zalać i doprowadzić do gnicia korzeni. 

W doniczkach też mało ziemi, otworów już w tym nie zrobisz (bo to chyba jakieś nie z tworzywa)  Trzeba by ostrożnie przesadzić. 

Więc masz trochę do zrobienia.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zielonyjamajczyk napisał:

@Dududa A możesz chociaż powiedzieć jakie masz ogólne warunki ? Bo nic nie wiemy. Ze zdjęć widać że stoją nie w boksie, ale rozumiem że wyciągnęłaś je żeby zrobić zdjęcia ? 

Powiedz jakie ma światło, jaka wentylacja, co tam masz z potrzebnych elementów. 

Wtedy możemy szukać przyczyny.

A skoro doniczki dziur nie mają, to masz już jedną z przyczyn ! Przecież tak je możesz w moment przelać, zalać i doprowadzić do gnicia korzeni. 

W doniczkach też mało ziemi, otworów już w tym nie zrobisz (bo to chyba jakieś nie z tworzywa)  Trzeba by ostrożnie przesadzić. 

Więc masz trochę do zrobienia.

Pozdro

 

Dzieki za odpowiedz. Mam normalnego boxa, wentylacje, wilgoc w normie, wczoraj wyciagnelam zeby podniesc lampy I porobic zdjecia. Dzis ta roslinka zawinela Mi jednego liscia w gore I zrobil Sie czarny. Bardzo chce je jeszcze uratowac. Jutro pojade po wieksze doniczki z otworami. Mam hps 150 

11 godzin temu, zielonyjamajczyk napisał:

@Dududa A możesz chociaż powiedzieć jakie masz ogólne warunki ? Bo nic nie wiemy. Ze zdjęć widać że stoją nie w boksie, ale rozumiem że wyciągnęłaś je żeby zrobić zdjęcia ? 

Powiedz jakie ma światło, jaka wentylacja, co tam masz z potrzebnych elementów. 

Wtedy możemy szukać przyczyny.

A skoro doniczki dziur nie mają, to masz już jedną z przyczyn ! Przecież tak je możesz w moment przelać, zalać i doprowadzić do gnicia korzeni. 

W doniczkach też mało ziemi, otworów już w tym nie zrobisz (bo to chyba jakieś nie z tworzywa)  Trzeba by ostrożnie przesadzić. 

Więc masz trochę do zrobienia.

Pozdro

 

Dzieki za odpowiedz. Mam normalnego boxa, wentylacje, wilgoc w normie, wczoraj wyciagnelam zeby podniesc lampy I porobic zdjecia. Dzis ta roslinka zawinela Mi jednego liscia w gore I zrobil Sie czarny. Bardzo chce je jeszcze uratowac. Jutro pojade po wieksze doniczki z otworami. Mam hps 150 

Jutro z rana cykne fotki. ? przesadzac, ratowac czy juz zamawiac nowe pestki :/:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w wieksze doniczki czy po prostu takie same tyle ze z dziurami? Chcialabym dodac ze to najmniejsze automaty s. A. D. I ak47 

IMG_20201204_051036.jpg

IMG_20201204_051118.jpg

IMG_20201204_051108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są tragiczne tylko tak jak radzili wyżej. Większe doniczki z otworami na dnie. Porcelana średnio się nadaje, nawet jak ma tam jeden otwór na środku. Najtańsza czarna plastikowa 6-8l z podstawką wystarczy Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INiesamowite jakie one korzenie Maja :O! Faktycznie. Dusily Sie w tych doniczkach. Rano dopiero podleje. Teraz wrzucilam je do doniczek 7litrow plastikowych I podlozylam talerze pod spod ? no to czekamy dalej... Za Jakis czas dodam fotki :)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobic zeby Wyszly Mi w koncu kwiaty a nie znowu ususzona kupka lisci w doniczce :((( Ile razy Moze to nie wyjsc???? Co jest nie tak??? 

IMG-20201220-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dududa  Masz automaty, więc zostaje ci czekanie aż się same przełączą na kwitnienie. To, co możesz zrobić to pilnować ph gleby, aby było w okolicach 6 ph, a do tego nie przelewać ani nie przesuszyć roślin i nie przesadzić z nawozami, ale też o nich całkiem nie zapomnieć. Lej odpowiednią ilość wody i nawozów i bądź cierpliwy, a wszystko się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dududa  Zdjęcie niezbyt wyraźnie pokazuje skale problemu. Pilnowałeś ph gleby, nawoziłeś je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😞 Dwa tygodnie temu tego nawozu dwa razy pod rzad potem Sama woda... Co zribic zeby chociaz raz 5g zebrac 😞 niemozliwe zeby za kazdym razem pod koniec padaly... 

Jutro wstawie wiecej zdjec 😞

Jakie odmiany nie do zajechania polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dududa Dwa razy pod rząd, ale ile ml i czego konkretnie, jakiego nawozu użyłeś ? Jak dwa razy tylko i z umiarem, a do tego dwa tygodnie temu ostatni raz, a potem sama woda to mało realne, by ich wygląd to był wynik popalenia nawozami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...