Skocz do zawartości
Dududa

Zdechle liscie

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tym kwiatkiem :(? Podlewam Sama woda

 Dzis przed chwila wlalam pierwszy raz Autoflower supermix. 

IMG_20201202_191835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co drugi dzien. Mam mocna Lampe I jak Maja such to leje. Teraz je 3 dni przesuszylam ale nic sie nie polepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dududa A możesz chociaż powiedzieć jakie masz ogólne warunki ? Bo nic nie wiemy. Ze zdjęć widać że stoją nie w boksie, ale rozumiem że wyciągnęłaś je żeby zrobić zdjęcia ? 

Powiedz jakie ma światło, jaka wentylacja, co tam masz z potrzebnych elementów. 

Wtedy możemy szukać przyczyny.

A skoro doniczki dziur nie mają, to masz już jedną z przyczyn ! Przecież tak je możesz w moment przelać, zalać i doprowadzić do gnicia korzeni. 

W doniczkach też mało ziemi, otworów już w tym nie zrobisz (bo to chyba jakieś nie z tworzywa)  Trzeba by ostrożnie przesadzić. 

Więc masz trochę do zrobienia.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zielonyjamajczyk napisał:

@Dududa A możesz chociaż powiedzieć jakie masz ogólne warunki ? Bo nic nie wiemy. Ze zdjęć widać że stoją nie w boksie, ale rozumiem że wyciągnęłaś je żeby zrobić zdjęcia ? 

Powiedz jakie ma światło, jaka wentylacja, co tam masz z potrzebnych elementów. 

Wtedy możemy szukać przyczyny.

A skoro doniczki dziur nie mają, to masz już jedną z przyczyn ! Przecież tak je możesz w moment przelać, zalać i doprowadzić do gnicia korzeni. 

W doniczkach też mało ziemi, otworów już w tym nie zrobisz (bo to chyba jakieś nie z tworzywa)  Trzeba by ostrożnie przesadzić. 

Więc masz trochę do zrobienia.

Pozdro

 

Dzieki za odpowiedz. Mam normalnego boxa, wentylacje, wilgoc w normie, wczoraj wyciagnelam zeby podniesc lampy I porobic zdjecia. Dzis ta roslinka zawinela Mi jednego liscia w gore I zrobil Sie czarny. Bardzo chce je jeszcze uratowac. Jutro pojade po wieksze doniczki z otworami. Mam hps 150 

11 godzin temu, zielonyjamajczyk napisał:

@Dududa A możesz chociaż powiedzieć jakie masz ogólne warunki ? Bo nic nie wiemy. Ze zdjęć widać że stoją nie w boksie, ale rozumiem że wyciągnęłaś je żeby zrobić zdjęcia ? 

Powiedz jakie ma światło, jaka wentylacja, co tam masz z potrzebnych elementów. 

Wtedy możemy szukać przyczyny.

A skoro doniczki dziur nie mają, to masz już jedną z przyczyn ! Przecież tak je możesz w moment przelać, zalać i doprowadzić do gnicia korzeni. 

W doniczkach też mało ziemi, otworów już w tym nie zrobisz (bo to chyba jakieś nie z tworzywa)  Trzeba by ostrożnie przesadzić. 

Więc masz trochę do zrobienia.

Pozdro

 

Dzieki za odpowiedz. Mam normalnego boxa, wentylacje, wilgoc w normie, wczoraj wyciagnelam zeby podniesc lampy I porobic zdjecia. Dzis ta roslinka zawinela Mi jednego liscia w gore I zrobil Sie czarny. Bardzo chce je jeszcze uratowac. Jutro pojade po wieksze doniczki z otworami. Mam hps 150 

Jutro z rana cykne fotki. ? przesadzac, ratowac czy juz zamawiac nowe pestki :/:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w wieksze doniczki czy po prostu takie same tyle ze z dziurami? Chcialabym dodac ze to najmniejsze automaty s. A. D. I ak47 

IMG_20201204_051036.jpg

IMG_20201204_051118.jpg

IMG_20201204_051108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są tragiczne tylko tak jak radzili wyżej. Większe doniczki z otworami na dnie. Porcelana średnio się nadaje, nawet jak ma tam jeden otwór na środku. Najtańsza czarna plastikowa 6-8l z podstawką wystarczy Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INiesamowite jakie one korzenie Maja :O! Faktycznie. Dusily Sie w tych doniczkach. Rano dopiero podleje. Teraz wrzucilam je do doniczek 7litrow plastikowych I podlozylam talerze pod spod ? no to czekamy dalej... Za Jakis czas dodam fotki :)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobic zeby Wyszly Mi w koncu kwiaty a nie znowu ususzona kupka lisci w doniczce :((( Ile razy Moze to nie wyjsc???? Co jest nie tak??? 

IMG-20201220-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dududa  Masz automaty, więc zostaje ci czekanie aż się same przełączą na kwitnienie. To, co możesz zrobić to pilnować ph gleby, aby było w okolicach 6 ph, a do tego nie przelewać ani nie przesuszyć roślin i nie przesadzić z nawozami, ale też o nich całkiem nie zapomnieć. Lej odpowiednią ilość wody i nawozów i bądź cierpliwy, a wszystko się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😞 Dwa tygodnie temu tego nawozu dwa razy pod rzad potem Sama woda... Co zribic zeby chociaz raz 5g zebrac 😞 niemozliwe zeby za kazdym razem pod koniec padaly... 

Jutro wstawie wiecej zdjec 😞

Jakie odmiany nie do zajechania polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...