Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom

@Tester Vaporyzator w pierwszej kolejności drugą formą palenia najmniej szkodliwą jest dla mnie bongo nie byle jakie porządne bongo dlatego że dym inhalowany z mojego bonga ulega podwójnej filtracji. I jest o wiele mniej szkodliwy niż np, podgrzewane lufki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ceny Storz Bickel nieźle urosły. Nie wiem czy to inflacja, czy wysokie euro, ale Mighty plus podskoczył do 1800 a crafty do 1400. To samo z Volcano, chyba z 500, a gdzie nigdzie nawet 700 więcej trzeba zapłacić. I tak jest we wszystkich większych sklepach - vaporshop, vapefully, konopnyszlep.com.pl i vaporroom.pl też, choć robią promocje czasem:

I jak tu żyć normalnie? Inne wapki mi zupełnie nie podchodzą, nawet Pax 3 i Arizer solo nie dają rady tak jak Mighty i crafty. Chyba póki co pozostaje przy paleniu zioła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko o Fenix 2 mini? Ktoś używał? Jakieś inne sugestie w podobnym przedziale cenowym? Pale w zasadzie tylko z lufki. Z rzadka jakieś lolki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@cejerowski21 używasz tego zamiast lufki? Ciekawe rozwiązanie. Z przykrością muszę przyznać że nie znałem tego wcześniej 😉

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sopel nie no cos ty, vapcap jako waporyzator od bidy można jak ludke tego korzystać ale po co? nie taki jest zamysł urządzenia, do waporyzacji sprawdza się genialnie, smak na najwyższym poziomie moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie ostatnio mój pierwszy waporyzator i chciałem go bardzo polecić, wszystko działa bez zarzutu, chmury fajne więc polecam https://cannabis-spot.pl/sklep/waporyzator-mighty-storz-bickel/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad elektrykiem (vapcapa nie będę mógł używać w większości bo przyciąga za dużo uwagi 🙂 )

I tu budżet mam 400zl. Myślałem na początku o Fenix Titanium. Potem po testach dotarłem do X-Max V3 PRO i chyba na niego bym się skusił. Ale zobaczyłem, że w sprzedaży jest też X-Max V3 PRO plus by 420 Vape. I nie wiem czy rzeczywiście konstrukcyjnie się czymś różni czy tylko dorzucili szklany ustnik. Bo V3 pro + szklany ustnik to 350zl, a V3 Pro Plus to 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@negev221  thc nie niszczy jako tako mózgu, jedynie przy długotrwałym wystawieniu na kopcenie zaczynają się lekkie problemy z pamięcią, odwracalne. Jeżeli nie chcesz problemów z kondycją umysłu, to postymuluj głowę codziennie przynajmniej 5 minutami matematyki. Jakieś mnożenia w głowie przynajmniej dwóch liczb dwucyfrowych :classic_biggrin:

Czytałem kiedyś badanie, że dla osób które nie pracują umysłowo, takie 5 minut liczenia dziennie zwiększa Twoje zdolności umysłowe o nawet 15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwózdkę apropo wapowania. Bo próbuję dość do pewnych przyczyn moich bólów głowy i uczucia jakby cisnienia w uszach. Nie wiem keidy sie to pojawiło ale mniej więcej pokrywa się to z czasem jak mam wapka.
Zagwózdka tyczy się "zasysania" z wapka, czy to może jakoś wpłynąć na właśnie wytworzenia jakiegoś podcisnienia. Totalnie nie znalazłem nic na ten temat. 
Jedyna opcja to zrobić przerwe i sie przekonać, ale wrzucam tutaj zapytanie bo może ktoś coś zauważył u siebie? 
PS
Jeśli model ma znaczenie to FenixMini

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Nie, ale też generalnie nie paliłem dużo, a od kąd mam wapka to pizgam codziennie bo waporyzacja dopiero dała mi to czego szukałem. Może to być totalnie nie powiązane, ale kto wie.. szukam wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie miałem tak samo, nie jestem lekarzem ani nie mam takiej wiedzy, ale dla osób z wadami serca, tętna i ciśnienia trawka nie jest raczej dobrym wyborem. Pisząc miałem tak samo, mam na myśli ostre bóle głowy, nawet doprowadzające do płaczu. Ciśnienia w uszach nie pamiętam. To był okres kiedy w żyłach nie płynęła krew a thc. Wylądowałem na sorze i po szczerej rozmowie z neurologiem mam częściej krew w żyłach 😁 poszukaj jak marihuana wpływa na człowieka stricte odnośnie ciśnienia i powiązanych tematów. U mnie to było dawno temu. Już inaczej funkcjonuje. Nie pamiętam wszystkiego a nie chce w błąd wprowadzić bo to zbyt poważne rzeczy. Ale nigdy nie miałem tak że od zbyt mocnego zassysania powietrza z wapa miałem jakieś bóle. Chyba że gardła 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...