Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

widzieliscie cos takiego juz? co to mi wyroslo? a moze to nasiono jedno jakies dostalem trefne? reszta w porzadku jest

69B3FE75-0FC5-4C98-9ED0-98A4FD2583BD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Zarąbiste zioło i do tego już kwitnie, zaraz możesz robić ścinkę i liczyć plony. Tylko na psy uważaj, by cię za to nie wsadzili. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko jedno z 20 takie wyszlo, reszta w porzadku, oswietlenie hps 600, nie jest to moj pierwszy raz, juz z 2 lata, ale poza granica Komuny-Polski

@Zielone krainy  w kraju ggdzie to mam policja i prawo nie jest tak popier...e w tej kwestii jak w Polsce

Edytowane przez geezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@geezer podzieliłeś się doświadczeniem ? ha ha ? czym ? To tak jakbyś róży od trawy nie odróżnił, to nie dziw się że niektórym aż ciężko uwierzyć. 

Niech namierzają ? przecież z nas takie ,,,Narcos" że by w gazetach pisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz sie uspokuj chlopaczku! nie rob ze mnie durnia a z siebie wielkiego kapo farmera. od poczatku wiedzialem ze cos nie tak ale postanowile poczekac i pokazac moze ktos takie cos mial. nasiona oryginalne z barneys farm. 

w PL to ci kretyni w niebieskim z dzieciaka z paroma drzewkami zrobia zorganizowano zbrojna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@geezer  Jaja sobie robiłem. Nawet w Polsce taki krzak jest legalny, bo to zwykły chwast, jaki z konopiom indyjską nic wspólnego nie ma. Jak już hodowałeś to powinieneś widzieć wyraźną różnice po samych liściach. Tak z ciekawości to chętnie zobaczyłbym twoje pozostałe roślinki, bo w ich przypadku też może mieć miejsce jakaś niespodzianka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, Zielone krainy said:

@geezer  Jaja sobie robiłem. Nawet w Polsce taki krzak jest legalny, bo to zwykły chwast, jaki z konopiom indyjską nic wspólnego nie ma. Jak już hodowałeś to powinieneś widzieć wyraźną różnice po samych liściach. Tak z ciekawości to chętnie zobaczyłbym twoje pozostałe roślinki, bo w ich przypadku też może mieć miejsce jakaś niespodzianka ?

 

nie ! od paru lat zawsze mi wychodzi pierwsza klasa i wypas moc tylko teraz jakis zonk

to reszta panienek na zdjeciu

@Bimbrownik

to tylko jeden malutki namiocik z wielu ktorego dawno nie uzywalem i postawilem tam to cos

81FEA97B-4FCA-44C1-B83F-2EDCDB006C38.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...