Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk wydaje mi się ze to przez nachalność standard Cana Wega porem cana flores od początku kwitnienia Plus boost i później dodałem pk13/14 przez dwa tyg do teraz od jutra post ale nie na wszystkue amnezja potrzebuje więcej czasu ten uszkodzony to gelato a do tego jebane ziemiomorki mi doszły bym zapomniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem na resztkach wiatraków pleche wywaliłem 3 sztuki mam pytanie czy atakować ścinkę czy czekać na topach nie było pleśni ale te końcówki były przy nich i nie wiem czy się kurestwo nie rozsialo do ścinki normalnie Ok 2 tygodni czy może popryskał czymś od grzyba i przeczekac

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Jak walczyc z atakami pleśni?
Po pierwsze, należy odciąć wszystkie zarażone częsci rosliny, by uchronić jej pozostałe części. Jeżeli liscie w zaawansowanym flo są chore, nalezy je odciąc, szczególnie przy topach, w których utrudniony jest przepływ powietrza oraz zabezpieczyc fungicydem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Właśnie po ścince trzeba usuwać wszelkie pozostałości. Też niedawno się o tym dowiedziałem, dlatego się tym dzielę. 

Jeśli ścinka blisko to oprysk chemiczny może mocno wpłynąć na smak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...