Skocz do zawartości
Edi800

LEDAM 35W umarł po miesiącu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,  miesiąc temu kupiłem panel Ledam 35w. Dzisiaj przechodzę koło boxa i widzę ciemność. Zakładam że to driver padł bo wątpię żeby dwie diody padły jednocześnie gdy producent pisze że są praktycznie nieśmiertelne. Panel pracował w warunkach odpowiednich,  bez przegrzania itd. Miał ktoś podobne problemy ? Martwię się o rośline bo jesteśmy przed weekendem więc przy najlepszych wiatrach z powrotem otrzymam naprawiony  panel we wtorek lub w środę.  Jest jakaś szansa że mogło się tylko coś poluzować ? czy nie ma sensu w ogóle tego tykać i po prostu odesłać na gwarancję ?

Z buchem 

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zawsze tego czasu. Ja z HPS się tak bujalem . W zasadzie z zasilaczem . Przez to z początku mi się dziewczyny wyciągnęły ! Może jest szansa że wyślą Ci jutro nowy i będzie na piątek ? A Ty im odeslesz też jutro ? Albo blisko i podjedziesz ? Tak to musisz się innym światłem ratować . W jakim dniu już masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też po cichu liczę, że uda mi się nakłonić do takiej wymiany żeby na piątek już był u mnie. To w końcu groszowe  sprawy ten panel ? dziewczyna ma niecałe 3 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Edi800 said:

Hej,  miesiąc temu kupiłem panel Ledam 35w. Dzisiaj przechodzę koło boxa i widzę ciemność. Zakładam że to driver padł bo wątpię żeby dwie diody padły jednocześnie gdy producent pisze że są praktycznie nieśmiertelne. Panel pracował w warunkach odpowiednich,  bez przegrzania itd. Miał ktoś podobne problemy ? Martwię się o rośline bo jesteśmy przed weekendem więc przy najlepszych wiatrach z powrotem otrzymam naprawiony  panel we wtorek lub w środę.  Jest jakaś szansa że mogło się tylko coś poluzować ? czy nie ma sensu w ogóle tego tykać i po prostu odesłać na gwarancję ?

Z buchem 

Moim zdaniem masz racje, nie ma szans , by dwie diody padły w tym samym czasie, gdy ten czas wynosi dwa miesiące. Mam leda od tej samej osoby, u mnie działa dobrze, więc współczuje, że się u ciebie spieprzyło.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z gościem z ledam są bardzo pozytywne, tez mi się swego czasu bardzo śpieszyło i zadziałał nawet szybciej niż go o to poprosiłem. Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o usunięcie wątku. Nie chce robić anty reklamy.  Wadliwy był driver, bardzo szybko otrzymałem z powrotem sprzęt z wymienioną uszkodzoną częścią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...