Skocz do zawartości
Edi800

No name / LEDAM 35W

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update. Nie idzie chyba póki co źle,  roślina nie wykazuje póki co niedoborów. Mogłaby być w nieco bardziej zaawansowanym stadium jak na swój wiek ale to efekt błędu na początku plus awaria panelu. Główny szczyt był tak silny że musiałem zrezygnować z drutów w ziemię i przywiązałem go sznurkiem do koryta

20201031_171321.jpg

20201031_171318.jpg

20201031_171256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko ? majster a sprobuj ja podniesc na kilka dni/tydzien do gory,  wbij kijek i ja podwiazac na szczytach i traktowac ja woda przez 3-4 dni z rzedu bo wg mnie przyjmie bez problemu a moze jeszcze efekt bedzie lepszy....daj jej troche odpoczac od tych wiazadeł i niech pokaze na co ja stac ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagęszcza się całkiem miło.  Myślałem o uwolnieniu na jakiś czas szczytów jak kolega radził ale boję się, że się mogą pozasłaniać wzajemnie i chyba jeszcze poczekam. 

20201102_200707.jpg

 

20201102_234101.jpg

 

20201102_234022.jpg

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jamajczyk13 napisał:

Daj podrosnąć jej 

Jeszcze no name zaskoczy ?

Mam nadzieję że zaskoczy ale nie tym że okaże się na końcu facetem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up.

W środę wieczorem zaprosiłem panią do tańca i powyginałem co nieco na keramzytowym parkiecie.chciałem dac przestrzeń dwóm szczytom w środku i się chyba udało.  Zdjęcia przedstawiają w kolejności przed i po lst w środę + jak to teraz wygląda.  Zrobię chyba teraz dłuższą pauze od działań na roślinie,  8 szczytów chyba jest ok i dam im rosnąć teraz bez dotykania

Martwi mnie tylko jedna rzecz bo w środę przed snem dałem jej 900ml wody ( nie za dużo ?) I dzisiaj rano ważyła tyle samo co wtedy po nalaniu czyli 7kg. Hmmm ... 

Dorzucam jeszcze jedno zdjęcie z bliska.  Czy te włoski mogą oznaczać płeć ? Chyba jeszcze za wcześnie co ?

20201104_223132.jpg

20201104_224905.jpg

20201106_122429.jpg

20201106_175107.jpg

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Edi800 napisał:

Martwi mnie tylko jedna rzecz bo w środę przed snem dałem jej 900ml wody ( nie za dużo ?)

nie

55 minut temu, Edi800 napisał:

Czy te włoski mogą oznaczać płeć ?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up. Jestem w szoku z powodu obecnego tempa rozwoju rośliny.  Idzie jak przeciąg ! Mało tego pokazała płeć. Znalazłem w kilku miejscach małe cebulki,  A z nich wystają dwie cienkie nitki xD zrobiłem zdjęcie makro ale i tak za słaby aparat żeby było widać póki co. 

20201111_160213.jpg

20201111_154459.jpg

20201111_154516.jpg

20201111_154702.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę bo jest 7 szczytów, a między  nimi kilka mniejszych odrostów. Czy wg was powinienem jeszcze dogiąć główne żeby odkryć mniejsze czy już odpuścić ? Jak dotąd dziewczyna świetnie reagowała na trening ale nie chce przegiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponaginaj trochę. Ja bym tak zrobił. Widać że jeszcze parę szczytów chce wyskoczyć. U mnie na początku było 6 - 7 teraz mam kilkanaście szczytów. Można super cropping aby je  wyrównać, ale na to jeszcze trochę za wcześnie. 

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje pierwsze grow i nie wiem czy jako początkujący mogę sobie pozwolić na taka nonszalancje jak super croping  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Edi800 no jak na noname to jest bomba! jeszcze nie widziałam takiego dorodnego nołnejma ? 

zwracam honor, nie miałam racji jak widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...