Skocz do zawartości
Seb88

Seed shop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś polecić sprawdzony seed shop ktory funkcjonuje badz robi wysyłki do UK. 

Kilka osob polecalo mi seed-city, ale od kilku dni nie da sie zrobic zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 Ja zamawiałem kilka razy z RQS-nie doliczają za przesyłkę, maja fajną stronkę, bardzo duży wybór i zawsze dają sporo gratisów. 

Bardzo dobrą obsługę i generalnie wysoką jakość mają w Dinafem no ale niestety jest to ta sama gruma co Humbolt i mają jakieś dochodzenie na karku.

Zamawiałem też z Barney Farm i bez żadnych problemów, do tego ich pineapple chunk, który miesiąc temu ścinałem jest na samej górze moich ulubionych odmian. 

Mam w szufladzie pestki od sweet seeds, ale idą do namiotu dopiero za miesiąc-transakcja bez problemu i sporo gratisowych nasionek. Mają też opcje zamówień po 100 sztuk i całą swoją popularną linię F1.

Teraz wsadziłem nasionka od Dutch Passion. Mają swojej ciekawe odmiany, mega dobrą obsługę (miałem jedno opakowanie z uszkodzonymi nasionkami-po jednym mailu nowe były już w drodze), super kontakt, do tego przesyłki z Amsterdamu do UK dochodzą fedexem na następny dzień rano. 

Zamawiałem też z Paradise seeds i nie mogę narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, Tester said:

co mają?

Jest grupa seed szopów (wyżej mam literówkę) i coś ich władza męczy i na razie mają wstrzymaną działalność. Chciałem kupić nasionka od dinafem, ale bezpośrednio od niech, czy właśnie humbolt i pewnie jeszcze kil;ku innych teraz się nic nie da zamówić. 

Informacja na z ich strony:

 

Dear customers,

We are very sorry to inform you that Dinafem Seeds is currently under judicial investigation. As a result, and against our will, we are now unable to engage in any commercial activity. We are working round the clock to clarify this situation in order to resume normal activity as soon as possible, but we still don't know when we'll be able to operate normally in the way we've done for the last 21 years.

We'll keep you informed of any developments.

Thank you very much for your trust.

.

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...