Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanero. Na wstępie chciałbym podziękować  mordeczkom z forum za wasze wypowiedzi bo to dzeki wam dokonałem wyboru. Pewnie bez waszej wiedzy  błądził bym. Dziękuję! Po przeczytaniu licznych postów  dokonałem zakupy. Wybrałem boxa 120x70x200.do tego leda spider farm sf 2000. Nie wiem czy dobrze czy źle czy tanio czy za drogo. Wiem że liczne grono z was zachwalo. Dzięki raz jeszcze. Jeśli ktoś muglby podzielić się jeszcze widzą propo wentylacji i jakiegos doświetlenia w tym boksie  był bym wdzięczny. Pozdrawiam i z fartem dla wszystkich. 

IMG_20200820_225022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bimbrownik napisał:

@13crew super. Jak z jakością i wykonaniem? Zamki, szwy itp. Będę zamawiał mniejszy zestaw od SF ale docelowo ten namiot też wleci tylko 140x70 chyba 

To jest 140zle wpisałem. Nie mam porówna ia do in ych namiotów. Ale wygląda solidnie  gruby materiał nie jaks szmata. Zamki ciasno spasowane. Szwy ładnie poprowadzone. Masywny. Oby służył lata! 

 

2 godziny temu, mirecki napisał:

Jeszcze dużo pierdół Ci tam brakuje 

Mianowicie jakich pierdół? Stację pogodowa mam  . Muszę kupić nawilżacz. Co jeszcze??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew nawilżacz i to najlepiej jakiś większy, nawet i na 5l, mieszający wentylator, ewentualnie wtłaczający chyba że zostawiasz wlot pasywny, pomyśl też i programatorze czasowym tylko nie analogowy! Weź sobie cyfrowy. Przedłużacz też z dużą ilością wtyków. 

Ilu litrowe będą donice? Nie oszczędzaj na ziemi (bo chyba od tego zaczynasz prawda? Czy inne są zamysłu?). Nawozy organiczne czy mineralne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mirecki napisał:

@13crew nawilżacz i to najlepiej jakiś większy, nawet i na 5l, mieszający wentylator, ewentualnie wtłaczający chyba że zostawiasz wlot pasywny, pomyśl też i programatorze czasowym tylko nie analogowy! Weź sobie cyfrowy. Przedłużacz też z dużą ilością wtyków. 

Ilu litrowe będą donice? Nie oszczędzaj na ziemi (bo chyba od tego zaczynasz prawda? Czy inne są zamysłu?). Nawozy organiczne czy mineralne? 

Kurde donice będą mieszane. Dla tego że już jakieś mam z tarasu po poprzedniej akcji. I muszę je wykorzystać bo pnie się w gure nasiono. Ale nic małego 12. 20  wiedz chyba jakoś to pujdzie. Polecił byś firmę jakiegoś programatora. I nawilżacza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@13crew to tylko nawilżacz i programator firma nie jest istotna. Programator możesz nawet w Kauflandzie kupić a nawilżacz poszukaj po prostu w necie nie patrz na firmę tylko na inne parametry np wielkość czy pojemnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamietaj ze te najtańsze nawilżacze nie obsługują wody prosto z kranu , jedynie destylowana , odwrócona osmoza lub w ostateczności przegotowana. Jeżeli dasz prosto z kranu to filter zawalisz w kilka dni , poczym wytrącać będzie ci sie kamień w formie mgiełki a co za tym idzie zawalisz filtr węglowy , przez co nie będziesz miał odpowiedniej przepustowości by wymienić całe powietrze w growboxie. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Vampidrut napisał:

Pamietaj ze te najtańsze nawilżacze nie obsługują wody prosto z kranu , jedynie destylowana , odwrócona osmoza lub w ostateczności przegotowana. Jeżeli dasz prosto z kranu to filter zawalisz w kilka dni , poczym wytrącać będzie ci sie kamień w formie mgiełki a co za tym idzie zawalisz filtr węglowy , przez co nie będziesz miał odpowiedniej przepustowości by wymienić całe powietrze w growboxie. Pozdr.

Takie kruczki. Niby proste ale jak byś nir powiedział to zapewne bym nie wpadł na to dzięki. Polecasz konkretną markę? 

Jak długo trzymać je w tych krążkach?? 

IMG_20200821_122646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, zapytal, posluchal, zainwestowal z polecane produkty i na koniec szczerze podziekowal za okazana pomoc. To mi sie podoba, czlowiek przynajmniej wie ze nie klepie w ta tastature na darmo ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CheMsKuN napisał:

Hm, zapytal, posluchal, zainwestowal z polecane produkty i na koniec szczerze podziekowal za okazana pomoc. To mi sie podoba, czlowiek przynajmniej wie ze nie klepie w ta tastature na darmo ?

Z domu wieku 16 wyniusl kindersztume taka jak należy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 13crew napisał:

Z domu wieku 16 wyniusl kindersztume taka jak należy ?

Nic  z tego nie rozumiem ?

Dodam jeszcze ze, zainwestuj w dobry cichy wentylator, polecam wentylatory TD Silent. Nie sa moze najtansze, ale napewno warte sa swojej ceny. Mega wydajne i cichutkie. Mysle ze u Ciebie sprawidzila by sie 350/siatka

https://allegro.pl/oferta/wentylator-kanalowy-td-350-125-silent-3v-s-p-6932696068


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, CheMsKuN napisał:

Nic  z tego nie rozumiem ?

Dodam jeszcze ze, zainwestuj w dobry cichy wentylator, polecam wentylatory TD Silent. Nie sa moze najtansze, ale napewno warte sa swojej ceny. Mega wydajne i cichutkie. Mysle ze u Ciebie sprawidzila by sie 350/siatka

https://allegro.pl/oferta/wentylator-kanalowy-td-350-125-silent-3v-s-p-6932696068

Wygląda fajnie. A co sądzisz o tym. Chciałbym zaufanej steony bo ich zetelnosc  mi się podoba  no i dają mi zniki ... Paczki idą szybko.. Nie mają dużego wybory. 

Screenshot_20200821_150246_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez 13crew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...