Skocz do zawartości
Jarek721

3m Outdoor Nieznane była damska a zaczęła kwitnąć okazało się że meska?

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może mi pomóc? 

Caly czas były oznaki ze to kobietka teraz zaczęła kwitnąć i ma jajeczka co moge z nia zrobic ma 3m20200819_165258.thumb.jpg.bfa0b083fdfb70d85d9f74e258e4c5ab.jpg

Jajeczka ?

20200819_165124_compress81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 42 lata, nie ten wzrok, a okularny autentycznie zgubilem i nie chce mi sie isc kupic nowe ? No niestety, meski krzak.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CheMsKuN napisał:

Mam 42 lata, nie ten wzrok, a okularny autentycznie zgubilem i nie chce mi sie isc kupic nowe ? No niestety, meski krzak.

No i chuj mi w dupe w tym momencie, a tyle czasu mnie kłamał. Da sie z tego zrobić nasiona czy coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bimbrownik napisał:

@CheMsKuN bez różnicy, nawet w oksach nie widzę tam jaj, ale to chyba dobrze bo nie chciał bym ich widzieć na zdjęciu ?

3 metrowa roslinka a taka obfita by była ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Seba691 napisał:

 

 

21 minut temu, Aron napisał:

Nie masz jaj! Czego nie rozumiesz?  To czym są te kuleczki na końcach? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiekszcie sobie pierwsze zdjecie z drugiego postu autora, moim zdaniem zamiast topow jaja.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Powiekszcie sobie pierwsze zdjecie z drugiego postu autora, moim zdaniem zamiast topow jaja.

Dokładnie, ale caly czas pokazywała ze jest żeńska odmiana,mozliwe ze zrobiła się zensko/meska? I idzie cokolwiek zrobić z tej roslinki? No bo az przykro takiego giganta wycinać i zakopywać 

Tak wyglądają topki ?

Screenshot_20200819-200507_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możecie się śmiać ze mnie ale ja z tą jakością zdjęć jak patrzę to nic nie widzę jak zbliżę ? ale dziwne te topki może faktycznie jajeczka. Zrób zdjęcie samych jajec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...