Skocz do zawartości
Neverever

Meissa grow 468W, co sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dobry_Człowiek! napisał:

Pobór mocy +-10% 108W 

Nie znam sie za bardzo, mozesz rozwinac ?

Moze inaczej, czy sa jakies sensowne LEDy na niecaly 1m2  do 650 zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Również wybrał bym mars hydro, z tym że pamiętam że ktoś na forum pisał że akurat ten model się szybko psuje, o ile się nie mylę to @doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Neverever led zużyje mniej prądu ale na większą powierzchnie potrzebujesz lepszej lamy a takie są drogie, za to hpsy w tej cenie spokojnie zakupisz i światło będzie wystarczające ale więcej prądu będą jadły. Jak zamierzasz bawić się w farmera dłuższy czas to lepiej zainwestować więcej kasy i od razu kupić coś lepszego a po czasie na prądzie się zwróci. Jeśli to przygoda na parę razy tylko to nie ma sensu pakować kupę kasy w jakieś mega mocne ledy. Decyzja należy do Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym nie miałem jeszcze kontaktu z tymi ledam, ale z opisu to słabo z ilością światła na niemal 1m2

@Neverever ja mam dwa takie ts600 w namiocie 120/80 i to ledwo ogarnia veg. 
jak chcesz mieć bardzo dobre światło w tej cenie i na niemal 1m2 to kup albo hps 450W, albo z doświadczenia polecam ci cmh 315W. Na pewno się to lepiej sprawdzi niż tanie ledy. 
dobre ledy na taką powierzchnie zaczynaja siebie Marsa tsw2000. 

@Seba691 tak ja pisałem oprych ts600. Mi padł jeden i na forum z uk tez kilka osób się skarżyło, a i większych modelach już takich narzekań nie słychać. 
 

ps. Ja będę miał ts600 (plus ten uszkodzony na części dorzucę) na wydanie w przyszłym tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...