Skocz do zawartości
przemiły

Critical Jack | Cookies Kush | Hydro DWC | 0,36 m2 | Monster Cropping | Klony | PHYTOLED CLOROFILLA PRO GX 80 CREE 3070 80W

Rekomendowane odpowiedzi

@przemiły gratuluję całego wątku, i bardzo dobrego podsumowania. Dawno nie miałem okazji czytać tutaj coś tak poukładanego i przemyślanego.  

Po przeczytaniu tego można dużo dostać informacji z których warto wziąć lekcje.

Ja w swoim imieniu bardzo dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Niespecjalnie mam czas na kolejną fotorelkę, ale jako że to, co teraz rośnie w boksie to częściowa kontynuacja tego wątku — jest to 1 szt. criticala-pozwolę sobie uzupełnić raz na czas. Cookies jest super, ale critical jednak bardziej mi siedzi, dodaje energii, zamiast odbierać ;)

Tym razem jedna sztuka, temat znacznie łatwiejszy do opanowania. 2 szt. klonów po rewegu w tego rozmiaru boksie i ze scrog można, ale z króciutkim wegiem. Poprzedni był zdecydowanie zbyt długi.

Siatka w zasadzie w całości wypełniona, staram się dużo nie wycinać, odginam tam gdzie się da, szukając światła dla niższych topków, niemniej 10-dniowe wiatraki lecą regularnie.

Karmię je tylko canną aqua a&b, boostem i mikoryzą. Używam też cannazymu, ale chwilowo go brak. Ec na ten moment 1.3 lu,b 1.4. Wcześniejsze zupy były słabsze, cały czas robiłem ją tak żeby plant "podjadał" ec, czyli, jak rozumiem był lekko głodny.

To, co widzisz na zdjęciu to połowa 3go tygodnia odkąd zauważono wąsa.

 

@zielonyjamajczyk , dzięki za miłe slowa.large.IMG_20210111_002302.jpg.f4284fd824071a9abc86faaee2a277f4.jpglarge.IMG_20210111_002421.jpg.faf31e8254431836381710ab5112940f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...