Skocz do zawartości
fxxx1337

Ocena suszu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jak ocenilibyście ten susz pod względem wyglądu i jego potencjalnym działaniu ?

Zapach nie jest bardzo intensywny, pachnie taką herbatą?

Jest szansa stwierdzić jaka to może być odmiana?

Wziąłem ostatnio 6g, bo akurat nowe topki wjechały do nas

20200722_125237.jpg

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scierwo jakies, ja bym tego nie palil.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry zależy gdzie. W moich stronach za 30zl chcieli by turbo dobre i ładne i żeby śmierdziało na 10m i klepało pół dnia, oczywiście bez badyli ble ble ble, a i tak kupują takie ścierwo, że żal patrzeć bo o wadze nie wspomnę. 

1.Świadomość jest mała tego co się pali

2.Jak 10lat temu było co było za 30zl to nie może być inaczej (choć każdy chce lepszej jakości)

3. Ludzie chcą się poprostu upierdolić jak najtaniej i jak najmocniej.

Dlatego mam głęboko w dupie takie towarzystwo i dzielę się z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą od palenia, a nie że "jak nie śmierdzi to goniane"

Jak coś robię-nie ważne co- to robię to tak jak chciałbym to dostać/odebrać pracę czyli robię jak dla siebie i za to oczekuje godziwego wynagrodzenia bądź uznania w zależności od okoliczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego mojego poprzedniego green poison który zatrzymał się w połowie kwitnienia przez stres związany z wysłaniem przymusowym na out miałem podobne topki do tych co @fxxx1337 wrzucił. Ale to było do zapalenia dla mnie i mordeczek na poczęstunek. Nic za to nie brałem bo wstyd byłoby wziąć za to kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...