Skocz do zawartości
Tester

Wasze zdjęcia kwitnących roślin pod lampami

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czego im trzeba?  67 dzień od wyjścia. 3x Skitlez auto. Leje Calmag z Bloom i PK13/14.
Słyszałem żeby nie mieszać CalMag z pk bo pk blokuje wchlanianie magnezu, ale mogę czarować 😄
 

DSC09886.JPG

DSC09885.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Dzięki. Ta z tyłu miała wczesną jesień, ale jakby zatrzymała się. Na te chwile bede lał samp pk i bloom. Jaką wilgotność i temperature najlepiej trzymać na tym etapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy masz gęsto roślin czy nie bo jak mieszające owiewaja pąki to nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo No zrobiło się gęsto, do tego zostawiłem po ścince łodygę w ziemi,  która postanowiła ożyć i ma się dobrze. A mówią, że konopie nie są wielosezonowe 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale gęsto topy plus liście czy bardziej górują topy a mieszające owiewaja? Martwił bym się gdyby nie było odpowiedniego ruchu pomiędzy a jak jest to będzie git

Ale gęsto topy plus liście czy bardziej guroja topy a mieszające owiewaja? Martwił bym się gdyby nie było odpowiedniego ruchu pomiędzy a jak jest to będzie git zawsze możesz powoli wycinać liście 

A jak nie jest późna faza kwitnienia to fajnie jest je przesuszyć w odstępie czasowym 2x

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo Tak jak pare postów wyżej, to są zdjęcia sprzed może tygodnia. Dołem gęsto bo starałem się im nie robić fryzjera tylko je rozchylać, ale box mały sie okazał na to co chciałem

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka liczę na to. Tej po prawej 8 tydzień flo leci a drugiej 6ty😁. Mogę teraz robić kosę na raty bo nabyłem suszarkę. Już dwa automaty na balkonie rosną i cztery wkrótce kiełkuje do boxa. Uprawy muszą się zazębiać 💪🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...