Skocz do zawartości
wavingwhale

Długo to trwa czy panikuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

W boxsie mam dwie roślinki. Są to automaty, krzyżówka Critical mass i Speed devil.
Naświetlane są od początku po 18h mocą około 3000lm.
Rośliny rosną od mniej więcej 10 tygodni, po około 5 zaczęły pojawiać się preflowery teraz wyglądają tak jak na fotkach.
Mają sporo trichomów z czego powiedziałbym że około 10-20% jest już "bursztynowych"
Roślinki są jednak dosyć małe bo obie mają około 20 cm wysokości a same topy są bardzo niewielkie.

Zastanawiam się czy są już dojrzały(albo są BARDZO blisko) i są gotowe do zebrania plonów a ich rozmiary wynikają z tego że po drodze coś zrobiłem źle czy jak w tytule panikuje i mam im dać jeszcze trochę czasu.

Dajcie proszę znać co o tym myślicie, albo wrzućcie link do jakiegoś wątku, który mi tą sytuację wyjaśni.

Pozdro dla wszystkich!

IMG_20200701_233500.jpg

IMG_20200701_233519.jpg

IMG_20200701_233618.jpg

IMG_20200701_233637.jpg

Edytowane przez wavingwhale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, WielebnyMerry napisał:

Po pierwsze, to doniczki oklej  czymś, korzenie nie lubią światła. 

Gratulacje ładnego Karla i podlewaj czystą wodą bo coś zczernialy.

Dzięki za wskazówki ? Czyli rozumiem że to już końcówka, czyli pierwsza opcja z mojego posta ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, EneDue napisał:

Myślę że doniczki za małe i za mało światła. Ile te kubki mają pojemności?

Wyglądają na 500 ml

Takie właśnie są, rozumiem że przy następnych próbach zaopatrzyć się w takie o większej pojemności? I tu dodatkowe pytanie, czy mogą być niższe A szersze ? Trochę pudło mi ogranicza wysokość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@wavingwhale ten pojemnik nie jest wysoki co masz to rób naginanie krzaka i się zmieści 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Farmerka ja mam w donicy 1.3l ale korzenie ją przerosły i wbiły się w glebę ogrodową wiec chyba się nie liczy ale gdzieś na innym forum widziałem „puszkina” automat uprawiany w puszce od piwa, jeśli mnie pamięć nie myli to 30g suchego zgarnął

Edytowane przez SicWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...