Skocz do zawartości
Tester

Ogólne rozmowy o feminizacji, zdjęcia, opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest opcja żeby na jednej feminizowanej roślinie wyhodować męskie i żeńskie kwiatostany?

Np dwa boczne topki pryskam feminizatorem a resztę zostawiam żeńską i potem zapylam całość z tych dwóch męskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A robił ktoś wlasne srebro koloidalne domowym sposobem? Da się to zrobić bez miernika? Bo z tego co wyczytałem, to roztwór musi mieć 300 PPM żeby się nadawał do feminizacji. 

Kupny kosztuje coś koło 100 zł a woda destylowana dużo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Auto czy sezon? Ja bym chciał automatów natrzaskac i na out dwa rzuty zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znalazłem jakiś Silver Spray za 8 dyszek. No nic, trzeba będzie próbować. W sumie kosztuje tyle co 3 dobre nasiona, to i tak by się opłacało.

A dużo nasion miałeś z krzaczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie testuje ten feminizator za 8 dyszek. Zalecają pryskać 10 razy co 48h. Trochę to problematyczne bo trzeba o tym pamiętać.

Może spróbuje wykorzystać ten azotan srebra jak wystarczy tylko 2 razy prysnąć

@Andi w jakich odstępach czasu pryskałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Andi Siema, znalazłem srebro koloidalne jonowe na wodzie demineralizowanej, stężenie 50 ppm

Dość tanie bo z 15 zł, myślę że te Silver Spray-e mają ten sam sklad tylko kosztują 5 razy więcej. 

Żaden sklep nie chce mi podać skladu he 🙂

https://allegro.pl/oferta/aura-herbals-srebro-koloidalne-50ppm-aerozol-150ml-9845291090

Nada się to panie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...