Skocz do zawartości
Tester

Wasze rekordy z 1 rośliny w uprawie indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibic tutaj widzę przechuje ściągają po 400 z krzaka xd²

A smok lata nad tym wszystkim  i rozgania chmury 😅

Na 400 g to pewnie weg z 3miesiace jak nie lepiej, nie chce mi się w to zbytnio wierzyć....

@DwK jaka lampa nasiona, bio czy mineralnie ?Jakie donice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 260 wspomniane to susz20240919_072612.thumb.jpg.3f26034e908439dec7ac74b43b7ff9a8.jpg uprawa na hydro system IWS na 400L 16 doniczek 20L każda oświetlenie to omega 3 pro + 8 x hps 600w  na 16m² i tylko dlatego nie pękło 300 bo mam problem z przedziorkami co mi uprawę zjadają 🙈🙈🙈 i nie trzymam od pestki a z klonów (stardawg) około 8 tygodni u mnie na wegu 

@WBB wyżej masz odpowiedź na Twoje pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ojjj namawiasz 🙈🙈🙈 choć następna będzie od flo bo jak już wspomniałem sadzonki mi za wcześnie wjechały i już czekają w poczekalni a do kosy jeszcze ok 4 tyg a nie powiem ponoć odmiana sztosik (LaBomba) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ogólnie sam robię klony, teraz dostałem sadzonki (kolega musiał zwinąć namiot z powodu wizyty elektryka ) co zachwiało moim terminarzem więc następna uprawa będzie przyśpieszona (zdjęcie sadzonej jest w dziale pytań dla poczatkujaczych). Czemu tyle hps no cóż w kraju gdzie żyje hps to zerowy wydatek w porównaniu z Led a od czegoś trzeba było zacząć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega jest wykonalne więc czemu nie dążyć do tego ? Po to zadaje pytania by usprawnić i polepszyć własne osiągi wiedza i doświadczenie kogoś kto dłużej tym operuje jest dla mnie tylko i aż czymś w rodzaju kompendium wiedzy w ten sposób się człowiek uczy dlatego nie rozumiem twojej szydery , czym jest ona spowodowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DwK Props za podejście do sprawy. Nie którzy tak mają że strzela 2-3 grow i wiedza wszystko. Nie przejmuj się to tylko forum. Życzę Ci powodzenia z każdym grow i żebyś jebna 500g💪 Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 fajnie jakby miał coś na potwierdzenie bo ćwierć kilo to już duża ilość 😅 tu nie ma raczej miejsca na jakieś błędy w uprawie. Musi wszystko iść jak w książce. To same mokre topy musiały by ważyć z 2kg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...