Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hallo gdzie CDN.??

Czy to juz koniec? 

?

Edytowane przez Peya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc pierwszej roślinki- nadal rośnie taras/parapet i dostaje różne naturalne pomoce- spirulina- ok raz na tydzień, sok z aloesa, fusy z kawy, herbatabanan. Jutro planuje przesadzić i ładniej poodsłaniać wszystko. Wiem, ma ciasno teraz:( Ogrodnictwo zeszło troszke na drugi plan przez obronę, dlatego tez tyle czasu bez fotek. 
I jak wygląda? ( już więcej jej nie zaniedbam!)

A3AC2BCC-9F6C-4C69-9293-3D310D7CA06E.jpeg

8AF44CD1-343D-4EDB-91F3-D27FD2D43091.jpeg

93B33264-5C0F-4E8A-AD0E-CF508DAA4862.jpeg

88B85DD6-4A37-43A2-99E4-57A48B4E9045.jpeg

A teraz druga:((  ( wyszła około 10 dni po pierwszej, tez AK). Dostawała dokładnie to samo co druga, zapisywałam sobie Co, ile i kiedy Dostawała starsza i na co dobrze reagowała. Zaraz po lst jakby zwiotczała, a końcówki listów zaczęły przysychać i żółknąć, teraz rośnie bardzo wolno, bałam się, ze lst uszkodziłam łodyżkę, ale nie, wiec wiem ze to niedobry, w tabeli wyglada to na brak cynku, ale pewnie coś jeszcze. Pomoże ktoś? 

C6BEC142-7BBC-49AB-B990-246FEEA5CFAC.jpeg

C439C87B-8331-4100-AC8A-7890503BF331.jpeg

1E5DC0DF-D9D1-4D45-83D4-2DBAF121B67D.jpeg

@SicWolf Bardzo intensywnie pachnie już teraz

On 6/12/2020 at 11:23 PM, SicWolf said:

@Morenn opowiesz o swoich doświadczeniach? Kiedyś miałem auto ak47 i naprawdę było czuć ze sporej odległości 

Edytowane przez Maya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maya daj im światło 

Godzinę temu, Maya napisał:

Miesiąc pierwszej roślinki- nadal rośnie taras/parapet i dostaje różne naturalne pomoce- spirulina- ok raz na tydzień, sok z aloesa, fusy z kawy, herbatabanan.

nie potrzebne to wszystko ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Eh chciałam uniknąć lampy, a tu polskie lato jednak nie daje czadu. 
Ale tej drugiej chyba czegoś więcej brakuje ?

 

Edytowane przez Maya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maya Czyli masz naturalny odświeżacz powietrza w domku? ? Moja WW tak intensywnie pachnie w tunelu ze hu hu, na całe szczęście wszystko zostaje w środku ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue stoi na dworze w sumie większość czasu, a codziennie po pracy jeszcze je przestawiam na zachód. Od 2 tyg u mnie mega pochmurno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...