Skocz do zawartości
13crew

LED jak wybrać dobrze

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu wolę trochę dołożyć  kupić coś lepszego  niż to ?promujecie to jak to by była wasza wytwórnia. Można prosić o inne opcje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew sęk w tym, że na taki rozmiar jak masz ciężko cokolwiek dobrać. 35cm szerokość to trochę wąsko w dodatku taki sam dokupić i mieć 2 na prawie 1m2. Przeciętne panele są na 60x60, to taki raczej standard więc najprościej kupić konkretny namiot i sprzęt albo panel na zamówienie jak te ledam, a tą szafę w salonie postawić z tym czerwonym drzewkiem ?

Nikt nie promuje tych paneli, poprostu są dobre i małe w dodatku bardzo tanie dlatego wszyscy polecają je dla osób chcących mieć 1 krzaczek w chałupniczych warunkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 13crew napisał:

Chce dobry panel. W rozsądnej cenie a to  to raczej Shit 

Nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, tyle odemnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, CheMsKuN napisał:

Nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, tyle odemnie.

5 godzin temu, CheMsKuN napisał:

 Przepraszam jeśli kogoś uraziłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, myslalem ze jestes zwykla rozczeniowa kurwa ?, ale widze ze tak nie jest. To moze cos takiego ? Greenception GC-4, 120W rownierz na diodach COB, ta moc na Twoja pow.  jest za duza, ale panel mozna ustawiac na poszczegulne fazy wzrostu odpowiednio ustawiajac waty.

Modul I: Wzrost 1x 32W
Modul II: Vollspektrum: 2x32W
Modul III: Kwitnienie: 1x 32W

https://www.growlocation.de/greenception-cluster-led-128w-gc-4-schaltbar

Sprawdzi sie w namiocie max 80x80cm.

Albo wysokojakosciowy Hitec, gdzie juz sam za pomoca wifi ustawiasz barwe swiatla Greenception 132W GC-Wifi Profi

https://www.gbk-shop.de/beleuchtung/grow-leds/132w-greenception-led-gc-wifi

Sprawdzi sie w namiocie max 60x60cm.

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, CheMsKuN napisał:

Wiesz co, myslalem ze jestes zwykla rozczeniowa kurwa ?, ale widze ze tak nie jest. To moze cos takiego ? Greenception GC-4, 120W rownierz na diodach COB, ta moc na Twoja pow.  jest za duza, ale panel mozna ustawiac na poszczegulne fazy wzrostu odpowiednio ustawiajac waty.

Modul I: Wzrost 1x 32W
Modul II: Vollspektrum: 2x32W
Modul III: Kwitnienie: 1x 32W

https://www.growlocation.de/greenception-cluster-led-128w-gc-4-schaltbar

Sprawdzi sie w namiocie max 80x80cm.

Albo wysokojakosciowy Hitec, gdzie juz sam za pomoca wifi ustawiasz barwe swiatla Greenception 132W GC-Wifi Profi

https://www.gbk-shop.de/beleuchtung/grow-leds/132w-greenception-led-gc-wifi

Sprawdzi sie w namiocie max 60x60cm.

 

Dziękuję. To trafia  w me gusta ?  ten pierwszy  jest fajny ?

16 godzin temu, CheMsKuN napisał:

Nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, tyle odemnie.

16 godzin temu, CheMsKuN napisał:

 Przepraszam jeśli kogoś uraziłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, 13crew napisał:

Dziękuję. To trafia  w me gusta ?  ten pierwszy  jest fajny ?

Tez sie na niego skusilem, tylko ze ja mam wersje 280W.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CheMsKuN napisał:

Tez sie na niego skusilem, tylko ze ja mam wersje 280W.

I jak to działa? Dobre efekty? Mocno się grzeje?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew Dziala dobrze, nie jest glosny, ma dobre chlodzenie (6 wiatrakow) tak ze sie nie grzeje. Przez specjalne soczewki roslina moze praktycznie dotykac panelu i sie nie przypali. Jednak jednoczesnie tak niepraktycznie rozprasza swiatlo, ze panel musi wisiec wysoko nad roslinami. Ja z racji tego ze mam niski namiot rozwazam usuniecie (demontaz) czola panelu, czyli usuniecie wszystkich soczewek. To powinno zwiekszyc rozproszenie swiatla, ale i temp. bijaca od cobow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam growbox 120x240

Chciałbym zmienić sposób oświetlenia z lamp HPS na LEDy. 

Nie mam zielonego pojęcia jak, co i gdzie....

Pytanie podstawowe :

Jakie Ledy na okres wegetacji i jakie w okresie dojrzewania? Słyszałem o podczerwieni i chciałbym ją wykorzystać. 

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc! 

Pozdrawiam ?! XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peka89  Masz dojscie do takich paneli : Maxsisun PB , Bloom Plus Bp-1000, czy Viparspectra P1000 ? Aha i pow. boxa to 120 na 240 cm ? tak ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  Tak tylko ze on chce panel ktory bedzie mogl wsadzic do namiotu 90x90, a sp150 oswieci max 0.36m2.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik No ciezko, dlatego polecilem mu Greenception, dzieki mozliwosci wlanczania poszczegolnych segmentow panelu, moze pojechac cale grow na max 64W. A jak odpali caly panel na 100% to oswietli box 80x80.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Sanczo @Sanczo

Budżet na LEDy to ok 500£ ale mogę zapłacić więcej jeżeli będę miał gwarancję bardzo wysokiej jakości. 

Będę zamawiał na internecie także wydaje mi się, że nie będzie problemu z dostępem do danego rodzaju modelu. 

Rozmiar growboxa to 120x240cm

Pozdro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, Peka89 said:

@CheMsKuN @Sanczo @Sanczo

Budżet na LEDy to ok 500£ ale mogę zapłacić więcej jeżeli będę miał gwarancję bardzo wysokiej jakości. 

Będę zamawiał na internecie także wydaje mi się, że nie będzie problemu z dostępem do danego rodzaju modelu. 

Rozmiar growboxa to 120x240cm

Pozdro ?

Mam dla Ciebie złe wieści: Za dobre ledy do takiego boxa musisz niestety wyłożyć minimum 2x swój budżet. Najtaniej będzie zrobić 2x 315W cmh + 2x hps 450W, będziesz na pewno zadowolony z rezultatów i może nawet zakmniesz się w tych 500GBP. 

Co do mega dobrych ledów to musiałbyś zapodać np. Lumatek zeus 600W x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peka89  Jesli chcesz sensowne ledy nie zmiescisz sie w tej kasie. 2x mars hydro ts200 i po srodku jeden panel mars hydro 1sp250, tak ja bym to widzial.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...