Skocz do zawartości
13crew

LED jak wybrać dobrze

Rekomendowane odpowiedzi

@Peka89 system wilma znalazłem na ebay i jest to jedna z najtańszych opcji i do tego dostępna w wielu konfiguracjach. Większość wiedzy na temat nawozów mam z forum UK420 i sporo mi podpowiedział gość z lokalnego grow shopu. Potem to już nauka na błędach (za pierwszym razem spaliłem polowe krzaków przez marne mierniki pH i EC).

Na YouTube jest niby masa kanałów i filmów, ale przeważnie poruszają tematy bardzo pobieżnie i może na start znajdziesz jakieś info ale reszty niestety trzeba nauczyć się samemu.

jak będziesz miał konkretne pytania to pisz śmiało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Tester said:

@doominik

co tam mówił ?

Podpowiedział mi sporo o nawozach i jak i kiedy je mieszać ze sobą, o wentylacji, bo większość filmików growerów jest z USA i oni przeważnie muszą podnosić wilgotność, a w UK trzeba walczyć, żeby ją utrzymać poniżej 60%, o wodzie RO, o różnych dripperach itd. Bardzo pomocny gość i do tego nie chciał mi wciskać wszystkiego na siłę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  mysle nad zakupem czegos takiego. Ale nie wiem czy ryzykowac przy boxie o wysokosci 120 cm.  Mysle nad tym juz dlugo, to musi byc mega wygoda zagladac do box raz na tydzien ?

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, CheMsKuN said:

@doominik  mysle nad zakupem czegos takiego. Ale nie wiem czy ryzykowac przy boxie o wysokosci 120 cm.  Mysle nad tym juz dlugo, to musi byc mega wygoda zagladac do box raz na tydzien ?

 

Moja wilma ma 26cm wysokości, więc w takim boxie to już spory ubytek. Z tym zaglądaniem raz w tygodniu to tylko jak masz nawozy advance i jak roślinki są małe. U mnie jak już dobrze kwitną to 90l wody nie wystarczy na tydzień, ale na te 5 dni spokojnie. 

Możesz jeszcze dać krzaki w kokos i zrobić system drain to waste i wtedy stoją na tej samej wysokości, co normalnie, a podlewa się samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...