Skocz do zawartości
JOKS69

1x Auto Mazar pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 19

Roślinka ładnie rośnie dostaje nawóz i ma zapewnione wszystkie warunki a w pokoju roznosi się piękny zapach. Mam pytanie czy robić już lst czy może poczekać aż te najmniejsze liście się rozwiną?

20200530_123045.thumb.jpg.a28db899562fa0f8ea01e9798ef19656.jpg20200530_123033.thumb.jpg.0c35c684fd7b48dcd12400088baf104d.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Mam wrażenie jakby Twój plant był przenawożony od azotu. Na jednym zdjęciu ma jasne końcówki. Czy to tylko moje wrażenie 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o nawilżacze jak się sprawują i prosiłbym jaki model? Mam małego boxa i szukam mini nawilzacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 Szczerze mówiąc to przez tydzień używałem 2 nawilżaczy na micro usb ale sie zepsuły więc nie polecam. Teraz mam dość duży bo starcza na ok 20h stałej pracy ale modelu nie potrafie podać bo jest z jakiego 2004r.

 

@Groovebusters Nie sądze żeby był przenawożony a nawet jeśli to wszystko już unormowałem. Jutro postaram się wrzucić nowe zdjęcia jak mi wyszło lst i jak się dalej roślinka rozwija

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 31

Witam w ten deszczowy dzień kolejna aktualizacja postępów. Roślinka ma się bardzo dobrze, znacząco się zagęściła, wygląda na zdrową. Potrzebuje się utwierdzić w przekonaniu, że zaczęła kwitnąć. I pytanko czy lać teraz pozostałe dwa nawozy z bio bizz packu?

20200611_203318.thumb.jpg.1c1f619ba1cb8afd28f598b6a4b2774e.jpg20200611_203335.thumb.jpg.7829e5dc0c120d9a5a2bf1f98509a60f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takich ciekawostek to musiałem ściąć po 10 tygodniach ze wzgledu na wyjazd. Wyszło około 15g w smaku bardzo dobra i działanie tez swietne. Zostały mi jeszcze 2 nasionka wiec napewno bedzie druga próba ale tym razem jestem madrzejszy o doswiadczenia i chciałbym 2 rośliny na raz.

@Szym

tak to mniej więcej wygladalo

IMG_1822.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JOKS69 mam takie pytanie jeszcze dla czego wcześniej nie odpisywałeś ? bo byłeś zalogowany widziałem 

i dobre i takie plony jak na pierwszy raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym hmm dobre pytanie poniewaz chcialbym zrobic grow box samemu a do tego bedzie mi potrzebna folia mylar wiec bede musial podjechac po nia albo zamowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...