Skocz do zawartości
Adissss

Jak tam u was

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik No tak masz rację może za dużo się unioslem ale jak widzę niektórych pytania co wystarczy wejść i przeczytać... Ja nie jestem profesjonalny idealny bo sam się uczę w tym roku będzie 3 moja uprawa z tego pierwsza mizerna ale wciaz czytam myślę że ta uprawa przez te czytanie coś tam wyjdzie lepiej niż w tamtym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje codziennie duzo prywatnych wiadomosci (sory ze Was myle chlopaki), ale ostatnio jedna pm.  mnie rozjebala. Koles napisal zebym wyslal mu linki do poszczegulnych produktow (panel led, wentylacja, ziemia, nawozy, doniczki, mierniki itd.), bo on zaczyna i nie wie od czego zaczac. Ja gdybym chcial uprawiac zielsko posiadajac zero wiedzy na ten temat, to bym zaczal od czytania forum. Przeciez tak na dobra sprywe na forum jest wszystko podane jak na tacy. Sa artykuly, sa fotorelki gdzie mlodzi growerzy sa doslownie prowadzeni za reke od peski az po susz. To jest zwykle wygodnictwo i lenistwo. Tacy ludzie sami siebie krzywdza, zaczynajac grow musisz posiadac minimum wiedzy na temat uprawy konopi.  


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN to się nazywa bezstresowe wychowanie ? podstawić pod nos to za mało, kup i zmontuj jeszcze. Sam jestem zielony bardzo w temacie a zanim zacząłem to fora: haszyk, trawka, nasionakonopii, hyperreal, grubetopy, grasscity, autoflower, tutaj oczywiście. Oczywiście, że forum jest od wymiany info i nie zamierzam nikogo napadać, ale litości... Doniczka po bratkach i parapet to słabe rozwiązanie i na każdym forum będzie taka sama odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dobre pół roku czytałem fora i oglądałem YT zanim cokolwiek zacząłem i się opłaciło. Mam dobre światło, wentylację, nawozy i wiedzę teoretyczną. Teraz trzeba praktyki. To pierwsze forum w życiu na jakim się zarejestrowałem bo wydało mi się małe, zżyte i kulturalne w odróżnieniu od innego, nie będę pisał jakiego #

Można wiele wyczytać bez rejestracji tylko po to by zadać jedno banalne pytanie. 

@Wentyl

Sorry za tą wstawkę "Wentyl" ale czasem tam mi się robi na tel i nie mogę tego usunąć. Dopiero po wysłaniu znika.

Tylko ze mi gość dał "fuck off" na napisane tego co mu tester wcześniej poradził, coś tam o glinie w dolkach. Niektórzy pytają, ale i tak wiedzą lepiej i robią swoje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, że zwykle Ci co takie jedno pytanie z dupy zadają zazwyczaj znikają bez śladu. Czyli jednak parapet nie wypalił, albo mama wyrzuciła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bimbrownik napisał:

Sorry za tą wstawkę "Wentyl" ale czasem tam mi się robi na tel i nie mogę tego usunąć.

@Bimbrownik klikasz przypadkowo na wspomnij?   co do kasowania na telefonie to będziemy drążyć temat aby to śmigało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bimbrownik napisał:

@Tester tak, chyba tak. Może mi się kliknąć wspomnij i nie mogę tego skasować albo napiszę wiadomość i mi się cofnie albo chce poprawić i wiadomość skasuje ale Niku już nie

Mam to samo strasznie denerwujące to jest tym bardziej jak się czyta forum tylko na telefonie. Trzymam kciuki @Tester??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...