Skocz do zawartości
EneDue

Kwiatostany już teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

15859978205231432660446926868313.thumb.jpg.7a2eaa5fbd4c10cf8a7d0891a6d65ccf.jpgMam parę sadzonek. Póki co mają 4 rzędy liści ale niektóre wyglądają jakby już tworzyły kwiatostany. Nie są to automaty (chyba że ktoś słyszał o automatach włóknistej konopii) ? czy jest możliwość że dojrzewają bo za szybko posadzilem?  Czy to normalne że takie gęste szczyty ma? Wiem że włókniste to nie zajawka tego forum ale chyba zasady są takie same. 

Ps. Posadziłem na parapecie żeby potem wyrzucić na outdoor. 

15859977266427135930801582251161.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych zdjęciach za dużo nie widać, ale ogarniasz, że teraz dzień ma około 12-13 godzin a nie 18?

jest taka technika uprawy właśnie, że sadzi się dużo roślin i od początku ustawia świtało 12/12 i krzaki bardzo szybko zaczynają kwitnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue odmiana odmianie nie równa niektóre szybciej zaczynają kwitnąć, a na tej fotce chyba widać jajca czyli męszczak, ale nie jestem pewny bo fotka niewyraźna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon chujaszczo łapie ostrość. Spróbuję wrzucić lepsze zdjęcie

Niewiele lepiej ale ... Ale lepiej

15860001709897007673946901022568.jpg

@Tester @EneDue

Może to faktycznie samce. Bo część tak pączkuje część nie. Może chłopy się rwą. Poczekam dzień i jeśli jaja sie uformują to wyrywam skurczybyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...