Skocz do zawartości
Dgl

Prosze o opinie i pomoc !!

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik  ile mniej więcej sie podlewa L jedna roslinke jak tu takie proporcje 3ml na 10l wody jestem totalnym poczatkujacym wiec sorry może i za debile pytanie  ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Dgl said:

@doominik  ile mniej więcej sie podlewa L jedna roslinke jak tu takie proporcje 3ml na 10l wody jestem totalnym poczatkujacym wiec sorry może i za debile pytanie  ?

 

nie da się jednoznacznie powiedzieć ile wody musisz lać. Trzeba sprawdzać ile roślina wypija i ile ci po prostu wyparuje. Ten booster jest po prostu tak skoncentrowany, raczej dedykowany do osób uprawiającej większą ilość-na butelce jest podana proporcja na 100l. 

Do doniczki 11l pewnie na początku wystarczy 0,5l co 2-3 dni, a potem coraz więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik @Tester czyli ogółem mogę sobie zrobić już konewke lub tez dwie z woda i z odzywkami w wieszych ilościach rozrobić żeby staly i tak jak by czekaly ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Dgl said:

@doominik @Tester czyli ogółem mogę sobie zrobić już konewke lub tez dwie z woda i z odzywkami w wieszych ilościach rozrobić żeby staly i tak jak by czekaly ? 

Zależy jakie stosujesz nawozy. Nie mam doświadczenia z nawozami organicznymi, ale mineralnymi nie ma problemu, żeby je naszykować na tydzień czy nawet 10 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+masa krzaka ? spokojnie, po miesiącu będziesz wiedział jak i kiedy podlewać. Na początku wszystko się wydaje skomplikowane. Ważne żeby szukać odpowiedzi. Jeśli zdobywasz wiedzę to ją zapamiętasz, a jeśli spontanicznie rzucisz pytaniem to raczej wątpię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bimber napisal najlepszy patent to sam musisz obserwować ciężkość doniczki mi już to w nawyk weszło a wydawało się takie ciężkie. Chwilę posiedzisz poobserwujesz i dasz radę. Nie odrazu Rzym zbudowano:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...