Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kwitnienie przebiega raczej zgodnie z planem(1 tydzień). Mam tylko pytanie odnośnie odcinania dolnych gałęzi z których raczej topy nie urosną, lepiej je zostawić i nie męczyć roślinki czy uciąć je i dać więcej pokarmu górnym partią?

D51BCAEC-5CE2-45D6-8942-2C7796A4C5BD.jpeg

79B30401-C856-474E-9D7A-2AF879C39DD8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, to juz 4/5 tydzien FLO i wystapił mały problem, gdyż końcówki liści zrobiły się jasne i chyba jest to oznaka przenawożenia a podlewam tylko oragniczny nawoz bio bizz 5ml/1 litr wody. Podlewam czesto bo codziennie pozniewac moja donica jest dosyc mała ma 7l a kwiat jest dosyć duży. Jak nie podlewalem go 2 dni to już było widać jak liscie opadaja. Myslicie ze to problem przenawożenia? Lać czystą wode juz do końca?  To jest Fast Version wiec pewnie zostaly dwa tydnodnie FLO tak na oko.

836FDB5D-C2A0-4395-9C0C-2A1BFE6A092C.jpeg

2F879479-CB3E-40BC-9177-40633E711D5B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zobserwowales, to przenawozenie. Krzakowi jeszcze troche brakuje, tak ze jak  podlewasz codziennie, to przez tydzien podawaj sama wode. Zobaczymy jak to bedzie po tygodniu wygladalo. Potem staraj sie podawac  na przemian sama wode i wode z nawozem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej będę się trzymał tego co mi zaproponowałeś. Za tydzien lub dwa sie odezwę czy coś się zmieniło. I tak na twoje oko ile mniej wiecej czasu zostało do ścięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Jest trochę gorzej. Podlewam tylko czystą wodą a mimo to na liściach które zostały dotknięte jako pierwsze zaczęły pojawiać się malutkie brązowe plamki. Na dolnych liściach zero oznak jakiegokolwiek przenawożenia. Do końca podlewać wodą? Może to wina tego że ziemia juz oryginalnie była nawożona chociaż minęło 90 dni odkąd  rośnie w tej ziemi i dotychczas nic jej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest gorzej to napewno nie podawalbym nawozu. Daj ziemi przeschnac, a potem lej sama wode.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnosnie mojej roślinki jakby mógł mi ktoś pomóc. Sytuacja jest taka że pierwszy taz posadziłem krzak i trzymałem go na ogrodku

w nasłonecznionym miejscu ogólnie ma juz z 6 miesięcy i nie wiem co dalej z nim robic bo chyba jeszcze nie zakwitł. Dzięki z góry za pomoc!!

20201008_111444.jpg

20201008_111509.jpg

20201008_111518.jpg

20201008_111529.jpg

20201008_111553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bomasz wydaje mi się, że on ma trichomy na tych liściach

dziwne

włoski się nigdy nie pojawiły, z tego co rozumiem, tak?

coś może w genach nie tak

zrób zdjęcie całego krzaka

gdybyś wsadził go pod lampę to by chyba nawet nie pomogło, sadź nowego na indoor, albo czekaj na następny sezon

PS jeśli na liściach są trichomy, a na 99% są, to zrób z tych liści + z łodyg masło konopne (przepis łatwo znaleźć w internecie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...