Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Moja roślinka ma juz około 50 dni. Jest to ak 420 f1 fast version od Pana Pestki.

Opis:

-50cm wzrostu

-gęsta

-preflowery są juz od jakiś 20 dni

-7,5l doniczka - LED 300W(20/4)

-ph 6,5

Ale nadal brak kwiatów to juz dosyć długo na stronie napisali ze to półautomat czyli powinien teoretycznie juz mieć kwiaty z kolei na innej stronie napisali ze to nie jest automat. Myślicie ze przełączenie światla na 12/12 pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam ziemi już z nawozem composanta super lekka. Słyszałem, że jest to ziemia wysokiej jakości i nie trzeba juz do końca nic dosypywać.

No własnie na stronie Pan Pestka jest napisane nasiona konopi półautomatycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest dziewczynka preflowery są już od 20 dni, wychodzą te białe nitki na głównej gałęzi i bocznych ale kwiaty sie nie formują

 

Edytowane przez MyszoJeleń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik przecież f1 może też być pełnosezonowa. Nasiona nazywamy nasionami pokolenia F1 kiedy powstają one z dwóch różnych linii wsobnych krzyżowanych po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filozof tego nie wiedziałem, sugerowałem @Filozof się tym co czytałem w necie i na stronach producentów gdzie często to jest pisane razem F1 Fast Version.

Tak czy inaczej autor ma Fast Version/ półautomat i chyba nie wiedział że to fotoperioid

 

Sorry za 2x nick, na tel czasem tam nie się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę mineły już 3 dni od zmiany swiatła na 12/12. Część dolnych liści na samym dole zaczeła odpadać(były lekko żółtawe) i dodatkowo przybyło niewiele preflowerów. Nie mam pojęcia o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jest bardzo dobrze. 

U mnie po przełączeniu na 12 też zaczęły zolkniec i odpadać to normalny proces ponieważ szczyty pobierają więcej jedzonka z liści niż w czasie wega 

Miłego weekendu ?️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...