Skocz do zawartości
lengao

Kupno zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moja wiedza na temat uprawy jest ciągle rozwijana wiec proszę o wyrozumiałość chcialbym poznac opinie co do tego zestawu -  https://allegro.pl/oferta/growbox-120x120x200-zestaw-cooltube-400w-hps-8427962355   mysle ze wsadze tam  12 sadzonek czy to  bez problemu  będzie funkcjonować  
(10-11L doniczki)    dziekuje z gory za odpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lengao Moje osobiste zdanie: box jest dobry i to nawet dobra marka jest-mam ich wiatraki i jestem zadowolony. HPS na taką powierzchnie ja bym dawał 600W żeby wykorzystać pełen potencjał roślin-jako, że jest jedna żarówka z małym odbłyśnikiem, to musi być dosyć wysoko, żeby w miarę równo doświetlać cały namiot. 400W też oczywiście da niezły rezultat, ale z tego co widzę, to growerzy używaję 450W na 3'/3' i 600W na 4'/4'. 

Wentylator jest biedny, to raczej wersja łazienkowa i nie da naet tych 150m3 z filtrem, spoko, że jest cool tube-to pomoże odprowadzić ciepło z hps'a. 

Nawozy, jeśli są te advance ze zdjęcia to kozak, bo to świetne nawozy z pH perfect-dosyć drogie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszający jeszcze ogarnij i nawilżacz powietrza. Poza tym te analogowe programatory złe nie są ale cyfrowe mają więcej funkcji i są dokładniejsze. Fakt, wyciągający jest bardzo biedny ja na 0,33 mam mocniejszy i szczerze mówiąc to jak bym miał ciut mocniejszy to bym zły nie był. O stacji pogodowej nie zapomnij. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bio bloom lej i top max ( top max nie jest stymulatorem kwitnienia tylko bio heaven) 

pol dawki daj czyli 1ml /1l wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lengao ten TD wentylator już ogarnie, tylko filtr kup duży, żeby miał max przepustowość większa niż wentylator. 
 

co do światła, to dobry led na takiego boxa będzie kosztował więcej niż ten cały zestaw i to sporo, wiec ja bym pozostał przy hps, a jak ci dobrze obrodzi to na przyszłość możesz inwestować-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...