Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posadziłem ostatnio automat gorilla glue z genami ruderalis czy jakoś tak czym to się różni od zwykłych auto lub sezonówek ruderalis to jakaś mieszanka pomidor będzie mniejszy czy jak lub większy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD będzie automat jak automat, poczytaj co tam producent napisał o nim, chociaż bym się w sumie tym nie sugerował bo producenci różne rzeczy piszą które się tak naprawdę nie sprawdzają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konopie Ruderalis to dziko rosnące konopie odkryte w centralnej Rosji ostatnie badania wykazały że są jest to krzyżówka indica i sativa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym automat nie znaczy że musi być indoor.

 

KONOPIE RUDERALIS NIE ROZKRZEWIAJĄ SIĘ NA BOKI A CYKL ŻYCIA NIE JEST PODYKTOWANY ILOŚCIĄ GODZIN ŚWIATŁA NA DOBĘ TYLKO CZASEM ŻYCIA ROŚLINY.

Mogę podlinkować cały artykuł jeśli moderator wyrazi zgodę. Albo wyśle jemu i zrobi osobny temat odnośnie odmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym każda pierwotnie była dzika. Z ruderalis wyodrębniono gen odpowiadający za kwitnienie niezależnie od pory roku i na ich podstawie powstały tzw. automaty. Poczytaj u różnych producentów jakie geny mają AF. Każda ma kilka % ruderalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.

Co polecacie na pierwszy raz? Paliłem parę razy sative, ale nie czułem żeby to był super high (spowolnienie, uczucie ciężkości ciała, jak się położyłem to wyświetlały mi się slajdy bajek z dzieciństwa xD). Ale nie nazwałbym to rozkoszą, innymi stanami świadomości. Chciałem sobie spróbować THC, ale czytałem że zdarzają się psychozy po tym czy inne badziewia. Co polecacie, żeby się nie zrazić ale poczuć odjazd? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Aron napisał:

Chciałem sobie spróbować THC

przecież w każdej jest THC

ten opis co dałeś pasuje do Indyjki, może paliłeś Indyjke 

Szukał bym czegoś z genami Sativy

@Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Myślałem, że indyka (THC) daje właśnie ten psychodeliczny haj. Myliłem się? 

Ponoć sativa jest ciężka w uprawie, w sensie że długo trzeba czekać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale konopia konopii nie równa.

Np. hybryda 70%idyki 30%satiwy i 20% THC wydaje się być kilerem, ale 60/40 i 15thc może bardziej pokopać. THC to tylko jeden z kanabinoidów ale na ogólne działanie mają wpływ jeszcze setki innych. Między innymi dlatego nie wszystkie uważane są za typowo medyczne. Chcesz znaleźć coś dla siebie to musisz próbować różnych odmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...