Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Niedobór czy przewożenie? prosze o pomoc...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Dobrzy Ludzie! Potrzebuje waszej pomocy! zaczne od początku...
Nasionka kalashnikov femi. 17 dzień i szósty dzień od przesadzenia do docelowej doniczki 16 litrów. ziemia canna terra pro plus, wilgotność 60-70% temperatura ok 28-30 stopni. przy przesadzeniu dodałem minimalnie canna terra wega i rhizotonic 4 dni temu sama woda i wczoraj delikatnie rhizotonic PH wody około 6. Myślicie ze nie za szybko dałem odżywki ? proszę o pomoc jak mogę im pomóc.

040b5e4c78bccb02.jpg

7e8aced1596972b7.jpg

35ed7570a86b6686.jpg

91d9446966d61ae5.jpg

a73492e1b8564215.jpg

20200310_081126.jpg

20200310_081130.jpg

20200310_081158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, doominik napisał:

@Dobry_Człowiek! w ziemi na początku nie dawaj żadnych nawozów.

tak naprawde dałem 1/3 dawki. ph wody sprawdzałem po wymieszaniu wody z rhizotonic. 

Jeżeli PH wody jest ok to jaki jeszcze może być problem ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, Dobry_Człowiek! said:

tak naprawde dałem 1/3 dawki. ph wody sprawdzałem po wymieszaniu wody z rhizotonic. 

Jeżeli PH wody jest ok to jaki jeszcze może być problem ?? 

Być może masz ziemię bardzo bogatą w nawozy i ta dodatkowa porcja to było za dużo. To jest bardzo mała roślinka jeszcze mi na pewno jej nic nie brakuje. 

To twój pierwszy krzak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Dobry_Człowiek! said:

@doominik ziemia canna terra pro plus. pierwszy raz i mam trzy krzaki i po tej najmniejszej widać to co wstawiłem na zdjęciach.

Lej na razie samą wodę i jeszcze z niej zbierzesz plon-widać, że to tylko pierwsze liście tak wyglądają, a nowe są już ładne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...