Skocz do zawartości
Tester

Przechowywanie topów

Rekomendowane odpowiedzi

Przechowywanie

Gdy twoje topy wyschły musisz je odpowiednio przechowywać, najlepiej w suchym i ciemnym miejscu. Światło niekorzystnie wpływa na THC powodując jego rozkład. Możesz wykorzystać do przechowywania zioła worki strunowe najlepiej kilka warstw, lub jakieś pojemniki plastikowe czy słoiki. Uważaj na wilgotne topy, jeśli niedokładnie je wysuszyłeś mogą po prostu zgnić, najlepiej co jakiś czas przez kilka dni otwieraj pojemnik w celu kontroli czy wszystko jest ok.

Po pewnym czasie leżakowania zioło uzyska swoją pełną moc i aromat, palenie będzie wtedy dużo lepiej smakowało i kopało. Porównać można to do wina im starsze tym lepsze...

                                                    Marijuana-Packaging_9-810x486.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miejmy nadzieje ze uda Ci sie topami wypelnic caly taki słoiczek ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja sobie zamówiłem maszynkę i worki do próżniowego pakowania. Ponoć w takich workach palonko może leżakować długie miesiące, oczywiście w ciemnym miejscu

Ważne też że w takich workach nie ucieka zapach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Seba691 napisał:

Ponoć w takich workach palonko może leżakować długie miesiące, oczywiście w ciemnym miejscu

 

Nie ponoc, to jest fakt  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,dołączam się do postu ,czy na przechowywanie może mi takie coś służyć ? Mam akurat w domu ,a potrzebuje niedługo bo biała wdowa dolatuje więc trzeba ją gdzieś ładnie przechowywać 🙂 Jest to porcelana 

IMG_20201231_140153.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fxxx1337 napisał:

Można przechowywać topy na zewnątrz ? czy wejdzie plecha ?

Ponad rok zakopane 50cm pod ziemia w specjalnym worku odessanym próżniowo. To wszystko w plastikowym pudelku zawinięte w reklamówkę. Po wyjęciu świeże jak nowe. Bez żadnych saszetek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...