Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester @CheMsKuN Cześć i dzięki za opinie, jest to moja pierwsza porządna uprawa, w zeszłym roku miałem skunka od rqs ale po prostu nie miałem zbyt czasu dbać o to lecz wiedza nie poszła na marne i ciągle się doszkalam czytam itd. Także sam sobie posłodze i powiem Ładny krzak Damian! 

Pozdro i wesołych świąt choć ja na nie sram ale wypada z grzeczności chociaż napisać 'tradycja' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Scatman napisał:

Dużo jarania będzie ? ? ?

Zobaczymy chciałbym nie po to do 40 dni na wegu trzymałem ? ale jestem zadowolony 16 szczytów z tego 10 się przyjmie w full opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, HolenderskiGrower napisał:

Zobaczymy chciałbym nie po to do 40 dni na wegu trzymałem ? ale jestem zadowolony 16 szczytów z tego 10 się przyjmie w full opcji ?

Kwestia dobrze przytrzymać ja musiałem ścinać 2 tyg przed planowanym zbiorem bo musiałem zrobić remont pokoju. Teraz mazara potrzymam do końca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellllloow 22 dzień dziś leci. 

Wpadła pół godziny temu pod nożyce i odrazu lepiej wygląda, plus więcej światła tylko zastanawiam się czy nie usunąć tych małych odgalezien by więcej pokarmu w główne szczyty poszło co myślicie? Te odgałęzienia dwa to jakieś 10-13 cm . Czekam na odpowiedź ?aha jakis specyfik na pryskanie topów ktoś coś? By były grube jak mój wiecie co no to czekam ?

IMG_20200412_172631.jpg

IMG_20200412_172549.jpg

IMG_20200412_172308.jpg

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Andi napisał:

@HolenderskiGrower bym je zostawił bo mają dostęp do światła 

Ale to tylko top oświetla a pod nim są jeszcze małe ale nie dochodzi światło więc nie wiem ale ok zostawię je zobaczymy może coś się zmieni dzięki ?

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzień 27  zaczynają ostro puchnąć. Leje pk 13 - 14 z plagrona terra flores z canny i sesi cal mag xtra od nutrients. No to miłego weekendu ?

IMG_20200417_134634.jpg

IMG_20200417_134721.jpg

IMG_20200417_134817.jpg

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...