Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rura spiro izolowana z perforacją. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie znacząco zwiększyła poziom wilgotności. Jak już bd topy to ściągnę ją i albo założę zwykłą spiro albo zostawię bez i bd miał te 30-35% a ze zwykłą spiro to myślę że bd ok 50 % ale na razie nie wiem. 

I nieco wiatrak mi wyciszyło więc spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mirecki napisał:

Dokładnie taką mam 

Ja nie mam nic tylko wylot od wiatraka i mam około +-50. Ale na weekendzie ogarnę coś jak ma mi to zwiększyć wilgotność z 20 procent ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/02/2020 o 00:31, HolenderskiGrower napisał:

@Andi oj lecę kwiecień będzie syty 

@Andi Dodam taka ciekawostkę. 

-podczas kiełkowania na wacikach końcówka korzenia weszła w wacik po czym musiałem robić operacje oddzielanie bawełny od korzenia 

Niestety nie poszło po mojej myśli było to trudniejsze niż się zdawało ponieważ ekeft końcowy był taki iż 1/4 korzenia została w waciku, nie poddałem się i wsadziłem, wykiełkowała i idzie lepiej niż moja poprzednia a pisałem ja na straty (BTW. W zapasie mam Hulk Berry) ?

Tak na przyszlosc, jesli korzen wrosl sie w wacik, gaze, chusteczke itd. To  wytnij ten kawalek np. chustechki w ktory wrosl sie korzen i  calosc wsadz do ziemi. Tym razem Ci sie udalo, nastepnym razem mozesz tyle szczescia nie miec ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 24

Witam, moja candy rośnie zdrowo

Podniosłem światło by rosła w górę ?"chyba dobrze zrobiłem"?

Poprawione LST zdjęcia przed po 

Czy wszystko ok? 

IMG_20200310_181515.jpg

Po poprawionym LST 

IMG_20200310_184625.jpg

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, HolenderskiGrower said:

Czy w takim stanie jeśli liście leżą na ziemi mogę podlac ją z pH perfect plus start up. Nie chcę popalić liści więc czekam na szybką odpowiedź ?

Lej na ziemie, a jak chcesz być pewny ze się nie przypalą to podłej zaraz przed zgaszeniem światła to ci nie zaschnie nic na liściach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 27 

Zaraz zabieram się za poprawę LST. Mój plan to owinąć szczyt wokół doniczki. Co 3 - 4 dni poprawiam można tak?

Jakieś uwagi? Na moje oko rośnie zdrowo ?

Do godziny wstawię fotkę po lst

15841222360324182924629598095415.jpg

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, HolenderskiGrower said:

To już 4 tydzień, ile ją jeszcze trzymać na wege? ??

 

To zależy jak dużego ile jeszcze miejsca masz w boxie, a wygląda na to, że nie za dużo-ta roślina się jeszcze wyciągnie podczas kwitnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...