Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak się będzie wyciągało te kostki przy przesadzaniu. Bo moje ostatnio się porozpadały ale nie miałem normalnego podłoża tylko te w easyplugach przemieliłem śrubokrętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PogromcaBaobabow napisał:

bo ja bym wyjebał w ścianę

hah... to samo chciałem zrobić jak mi się w rękach rozpadło ale nie do końca i coś korzonek trzymało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli coś chyba źle obliczyliśmy 😂 chyba że mogą być tak krzywo myślałem że będzie minimum luzu 🥺

image.jpg

Dobra pojebalem ja okazało się że box jest 70x70 … to zajebiście niewiem jak to teraz ogarnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli 23,5 chyba miały jak dobr3 pamiętam 

Jesteście najlepsi dzięki ❤️🔥

A tego nawozu startexu starczy po 42g ? Ma być 50 ale nie będę zamawiał 1,5kg jak braknie tylko 48g

I jedna tabletka na donice czy 1,5 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak wiem tylko przymierzałem 🔥

@moonka że jak ? W instrukcji było odrazu . Już nic nie rozumiem xDˣᴰ @Boczelli

10 minut temu, Boczelli napisał:

@PogromcaBaobabow musi starczyć. Dajn 1 tabsa przy przesadzaniu. Ten osuszacz tam poki co niepotrzebny

Przy przesadzaniu z inkubatora do doniczek mówimy ta ? 

@Boczelli ty masz mieszak z Mars hydro ? Jak zdjąć ten przód żeby go wyczyścić bo mnie pojebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow pisalem wlasnie o lightmix🙂 kazda mocniejsza mogla by popalic mlode rosliny. Rob jak uwazasz🙂 ja robie tak bo wydaje mi sie to sensowniejsze niz wsadzanie od razu i dokokszanie ziemi juz od wstepu. W moim obecnym grow nawet te 2 tygodnie to bylo za wczesnie bo byly lekkie nadmiary azotu po tabsach ale u mnie ziemia to moj wynalazek wiec to tez inna bajka😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...