Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, 9xGelato AF. Zestaw Plagrona mineralny. nasionamarychy.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@Wladimir @Wladimir haha Dobrze wiesz o czym Ci napisałem. Zjeść na śniadanie możesz swoją starą . Czym Ty się chwalisz tutaj syfem w szafie czy co? I się nie śpinaj bo pewnie masz tam 30 na łapie i kazaczysz przez tel Elo craftowy leszczu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989  i tak i tak. Zależy jaki projekt. Zdarzyło mi się lecieć soilless, więc trochę minerałów nazbierałem. Ogólnie większość organicznie. Ale warto mieć minerał w zanadrzu.

270g z automata, czemu nie? Kwestia że bardziej w hydro niż w glebie. Ja w glebie połowę tego stuknąlem bez większych problemów, a nie jestem strikte automaciarzem.

@swistbuds właśnie chyba nie wiem, ale skoro masz taką wiedzę to się podziel, bo wszyscy są ciekawi. Widzę że tutaj wjeżdżanie na starszych to jest na porządku dziennym, ale to twoja powinna była zrobić na tobie aborcję. 43 dokladnie i jak chcesz to możesz sprawdzić w real i to ty kozaczysz nie ja, a mógłbyś się wiedzą popisać, a nie jej brakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB sorry za te śmierci ale ja tylko napisałem swoje zdanie na temat Gs . A tu widać profesor i chemik w jednym. Wie wszystko po próbce. Żeby chociaż zrobił całe grow na tym to ok a on po próbce wie wszystko. Mitoman tyle.

@Wladimir zesrales się pierwszy to czego oczekujesz? Zobaczysz że zjebiesz stąd jak z poprzedniego forum przez swoje kocopoly . A jak pisałem o starej miałem na myśli Twoja żonę tumanie 

Edytowane przez swistbuds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że staram się jak mogę żeby każdego dnia zjadać moja żonę na śniadanie, uwielbiam to robić i jej się też to podoba 😉 

Właśnie od tego są próbki żeby je sprawdzać. Tak to działa. Sprawdziłem, nie widziałem różnicy, wyraziłem swoje zdanie. Czego nie kumasz? Co cie boli?

Oczekiwałem że wskoczysz z tej wiedzy tajemnej, ale jak widać nie masz nic do powiedzenia w temacie. Pierdolisz tylko farmazony. Sprawdź co to znaczy mitoman, bo chyba definicje się pomyliły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Greendziękuję Ci dobra kobieto za gadżety.... ale to nie są byle jakie uchwyty, mi to wygląda na klasę premium. Będzie pasować, wstępnie tylko przyłożyłem czy wszytko się spasuje.

PXL_20241021_181354303.thumb.jpg.337ad942efd945de9c9337db3d23f0e2.jpg

 

@vego1989patrz bo chciałeś. Ale stringów nie pokaże bo mam zakaz 😉

A tak przy okazji leci farma miniaturek:

IMG20241021182820.thumb.jpg.903a7a63b891b6b407b785c271bd2386.jpg

Jutro powinna już, mam nadzieję, dotrzeć reszta ziemi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 z mojego wiatraka z pierwszej uprawy którego już wyrzuciłam. Uchwyty też miałam wyrzucić juz nie jeden raz, no ale jakieś licho kazalo mi je trzymać i nie wyrzucać... 

No i chciał człowiek być dobry to teraz jakieś insynuacje... 🤷‍♀️  @WBB ten uchwyt na rurkę zawsze możesz sobie wiesz na czym zacisnąć... 😉  ...i może krew do mózgu zacznie Ci wtedy lepiej dopływać... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...