Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, 9xGelato AF. Zestaw Plagrona mineralny. nasionamarychy.pl

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, WBB napisał:

te 17 dni to tak nie do końca teraz sprawdzałem... trzeba wziąć poprawkę +-5 dni

To które mają 22? Bo się zastanawiam nad zamianą... 😉 

 

Tylko do transakcji w uk musiało by dojść. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja liczyłem od pierwszego posta z dnia 2.10 ale one tam strasznie malutkie, niektóre nawet jeszcze chyba nie wyszły.

W UK nasz Inspost coś tam wykupił i niedługo zaleje Was paczkomatami 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB skoro nie mają 22 dni to zmienia to całkowicie postać rzeczy i w takim wypadku już nie chce się wymieniać. 😉

12 minut temu, WBB napisał:

W UK nasz Inspost coś tam wykupił i niedługo zaleje Was paczkomatami 😉

Ciekawe czy przyjmą się lepiej niż we Francji... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17/10/2024 o 19:29, WBB napisał:

Te po lewej 17 dzień, po prawej 10.

Coś mi się to małe wydaje a to zaraz kwitnąć ma. Nie przesadzone jeszcze, lst nie zrobione...

Prawy dolny wyleci bo i tak jeden musi wypad zrobić. Prawy górny coś mu liścia poharatało 🙂

Plamami na liściach się nie przejmuje.

IMG20241017191231.thumb.jpg.3f0bb89029d528c9894718a2fbdc811c.jpg

Trochę przegapiłeś to grow. Może te 10 dniowe się nadadzą, jak je zaraz przesadzisz, a reszta to śmietnik raczej bo mikrusy wyjdą. Raczej skup się na tych 4 po prawej daj duże donice, a jak chcesz to startuj od nowa jak będziesz miał wszystko skompletowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir ale czemu, co tam przegapiłem?

Na tą chwilę tak to tam wygląda

IMG20241019153020.thumb.jpg.550b2a909b7191bed896c3fe7baa77dd.jpg

Za chwilę, po koszeniu trawy miałem zamiar ładować do dużych doniczek na tyle ile ziemi mam na ten moment bo reszta jeszcze nie dotarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość automata jest podyktowana wielkością korzenia i jak przykisisz 2tyg w 0.5l kubkach to wyjdą mikrusy. Jak przelejesz w dużej doniczce to również...

Ogólnie im szybciej tym lepiej. A najlepiej od razu docelowa... I dużo ziemi i kokosu...

Ja na chwilę obecną to widze potencjał u paradwuchlorobenzen i tattito bo chyba trochę lizneli wiedzy o automatach. 

No i jak brakowało ziemi to do action i kokos kupować...

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir właśnie skończyłem przesadzanie 5 sztuk, więcej ziemi nie ma.

No tu bym się zgodził, że trochę za długo je tu przytrzymałem... k...

Następnym razem zrobię to inaczej i od razu w docelowe. Tylko chciałem mieć możliwość głębszego wkopania bo na samym początku od razu się powyciagaly.

U mnie nie ma tak, że wypad do Action bo za daleko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, automaty mają iść do docelowej donicy, przesadzenie może spowodować stres a stres u automatów powoduje kwitnienie, przelejesz zaczynają kwitnąć, za mało nawozu zaczynają kwitnąć, za mało wody myśli że będzie susza i zaczyna kwitnąć.

Automaty sadzą tak że biorą dużą głęboką donice, sypią ziemię obfitą w nawóz np. all mix do pełna, biorą pustą donice 1L i w środku tej ziemi robią dziurę tą doniczką na jej wielkość, dziurę wypełniają ziemią do sadzonek np. light mix i w tym sądzą nasionko prosto do ziemi, zanim roślinka ma 2 tygodnie żyje w ziemi do sadzonek a jak już jest większa to korzenie sięgają do ziemi która ma w chuj nawozu.

Ja jedynie kiedy mam nasiona auto, to jak dostanę je za darmo 😂 kupuję sezony, a jak chcesz szybko zioło to przełącz sezony po 2 tygodniach 

Edytowane przez JarzynaSWDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir czy znasz i czy masz jakieś swoje zdanie co do GreenSensation z Plagrona.... za 180pln za 250ml. 

Albo wogole czy ktoś używa? Bo ja jakoś spektakularnych efektów chyba nie zauważyłem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie strasznie. Raz miałem próbkę coś tam podlewalem, ale bez fajerwerków. 

Używam biopk 180zl za 1l i jak dla mnie sztos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ja używam dla mnie jest bardzo dobry. Poprawia smak Twoich plonów ma enzymy i wychodzą po mnim fajne zbite szyszki😉 Jest też wydajny na 1l dajesz 1ml czyli z takiej 250ml buteleczki masz 250l boostera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbite szyszki? Chyba to od innych czynników zależy ale chyba trzeba doczytać kolego @swistbuds bo to bełkot marketingowy xD genetyka jest odpowiedzialna za jakość kwiatu.  Od kiedy od nawozu zmienia się genetyka? Jak genetycznie będą luźne topy to i litr greensensation nie pomoże. Odległość od światła może mieć wpływ na gęstość kwiatu, ale nie nawóz 😁 co Ci producent dopłaca za kryptoreklamę?

Chyba że ci o szyszki na sośnie chodzi xD

 

To tak czy siak drogo, żeby się opłacał to musiałby być bardziej skoncentrowany, bo za 180zl wychodzi 250l pożywki, a przy bio pk zrobisz 300-1000l w zależności od mocy. Odpowiedz sama się nasuwa. 

Biopk to dodatkowo mikroelementy, wapń, melasa, kwasy huminowe, witaminy a, b1, B2, B3, B12, c no i hormony roślinne.

Także tu widać składniki które na smak mogą wpłynąć: kwasy huminowe i melasa... 

 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir No jasne Ty wiesz wszystko najlepiej jesteś craftowy jak Twoje pestki i Twoi ludzie 🤣 Ziomek na sąsiednim forum Cię wyjaśnili i teraz tu będziesz się wywyższał czego Ty nie wiesz xD Tu już jeden taki był co wszystko wiedział hehe A co do Gs jak Cię nie stać bo jest za drogi i miałeś tylko próbkę to się nie wypowiadaj Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja byłem zadowolony z niego, do niego dodawałem jeszcze sugarroyal powerbuds czy jakoś tak i silic rock. 

Nie było żadnych problemów przy uprawie. A no i jeszcze miałem zapobiegowaczo calmag. Miałem też pk13/14 ale niby przy GS się już tego nie daje bo ma wszystko co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny to się widać nie da 🙂

@vego1989 ja też lałem to wszystko ale bez tego Silic Rocka.... problemów nie było ale jakiegoś przyrostu na wadze nie zauważyłem żadnego.

Samo GS pachnie ładnie, kolor też ma ładny.... ciekawe jak by wyszedł krzak z całym tym arsenałem a drugi na samej wodzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swistbuds kolego na pewno jestem craftowy, nie ma takiego drugiego co ja. Trafiłeś w sedno. A takich jak ty jest na pęczki, zjem cie na śniadanie:)

Co wyjaśnili? Możesz jaśniej? Jaki ziomek? Trochę chyba coś Ci się miesza, bo nie kumam o co chodzi.

Gdzie jest ten co wszystko wiedział? mam parę pytań do niego!

Po to są próbki żeby sprawdzać produkty. Mam całą szafę nawozów i tam jeszcze mi brakuje butli GS, gdzie płacisz za nazwę, ale kto co lubi, ja wolę kupić coś tańszego, a rodzinę zabrać do kina .. hahah

IMG_20241021_082814.thumb.jpg.79ce56612650bb3a452ae7724bb82303.jpg

 

Rzeczywiście brakuje mi kasy na Green Sensation... A może miejsca?

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB 🙃

@Wladimir 🙃😃 

@WBB na samej wodzie napewno slabiej urosnie. Mozesz wytesyowac jak masz 2 takie same odmiany🙃

@Wladimir lecisz organicznie czy mineralnie, bo widze w szafie miszmasz 🙃😃 Probowales kiedys zrobic właśnie test takiej samej rosliny na organice i minerału? A i co sadzisz o wyniku 270g z automata?

Ten co wszystko wiedział sam się wyjaśnił i spierdolil z grupy, pewnie chodzi mu o zielonekrainy. Nie wytrzymał cisnienia 🤣

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...