Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, 9xGelato AF. Zestaw Plagrona mineralny. nasionamarychy.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 ja nie lubię w ciągu dnia do ludzi zjaranym być 🙂

Chociaż teraz i tak mnie wszystko słabo klepie ale po buchu jest się w niektórych sytuacjach jakby troszkę upośledzonym... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, WBB said:

Tydzień minął i mamy 2 drużyny po 5 zawodników. Drużyna A (po lewej) jest tydzień starsza od Drużyny B (po prawej).

Nie chce mi się żadnej selekcji robić to 3 nasiona na wacie już odpuszczam bo 2 i tak nie pękły nawet. Jedną sztukę będzie trzeba tylko eksmitować.

Się wyciągają. Niżej lampa już nie bardzo bo lekko obniżyłem wczoraj to tam 30 stopni już jest.

IMG20241008213837.thumb.jpg.f2d0f276f6c55d1b4ec64d4969184d6d.jpg

Teraz widzę, że zawodnicy mają nawet numery na koszulkach :):):)

To pozostałości po pomidorach i numeracji odmian.

A ty cold tube używasz do tego hps ? Jak nie to może warto zakupić ? Ja mam 150 hps który używałem wcześniej z cold tube i to działa bardzo dobrze, tylko wentylator trzeba mieć dobry bo musi ciągnąć i przez filtr i przez tubę, to nie jest takie duże a robi robotę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Boczelli said:

A może i ja bym sobie jakiegoś hps dorzucil zeby dogrzewac boxa 🤔 bo pizdzi tam strasznie. Ile stopni moze taki na przykład hps 150 podniesc w boxie 1.44m2?

Ciężko powiedzieć, ale żarówka nagrzewa sie tak że stopi skórę jak dotkniesz 

 

A może wypróbuj sobie tą dmuchawę co ci pokazywałem, one mają po 100w i są w stanie nagrzać cały samochód, z boksem myślę że nie było by problemu 

Edytowane przez JarzynaSWDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, JarzynaSWDN napisał:

A ty cold tube używasz do tego hps ?

Zeszłe lato kupiłem na test cooltube ale przyszła uszkodzona a i tak nic by w tamtym momencie nie pomogła więc odesłałem.

I jak zamontuję cooltube to szkoda mi rezygnować z mojego odbłyśnika wingsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no skrzydło trzeba troszkę zmodyfikować, uchwyt na żarówkę trzeba ściągnąć i 2 małe dziurki zrobić żeby można było je zaczepić na tube możesz też kupić zestaw do modyfikacji 

 

 

Screenshot_20241010-084539.png

9 minutes ago, Boczelli said:

@JarzynaSWDN ale to pod przetwornice trzeba podłączyć chyba?

Tak, taki zasilacz można też użyć, i sterowniki jest ten sam co do kabla wtedy 

 

Screenshot_20241010-084737.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te po lewej 17 dzień, po prawej 10.

Coś mi się to małe wydaje a to zaraz kwitnąć ma. Nie przesadzone jeszcze, lst nie zrobione...

Prawy dolny wyleci bo i tak jeden musi wypad zrobić. Prawy górny coś mu liścia poharatało 🙂

Plamami na liściach się nie przejmuje.

IMG20241017191231.thumb.jpg.3f0bb89029d528c9894718a2fbdc811c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no coś male trochę jak na 17dni, ten po lewo na gorze będzie najlepszym skurwysynem, wspomnisz moje słowa, zawsze powtarzam ze te niedojebane najlepiej wychodza 😅 przesadzaj szybko, wyginaj bo zaraz będzie flooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...