Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

@GrowIndoor15 ziomek wystarczyłaby jedna wiadomość. Na luzie, nie denerwuj się na jakiegoś no namea z interentów 🙂 a tak na marginesie proponujesz calmag z an nie wiedząc że ma azot w sobie? A teraz obojętnie jaki bez? Z biobizza jest bez, ale jak mączkę sypała, ma świeżą glebę to nie ma, wiecie czego, we wsi że to są braki.

Zaraz zobaczymy co mistrz odpowie.

@Aplikator a gdzie podają dla konopi że najlepsze pH jest 5.9? Do tego będe się  czepiał. +-3?? Chyba jak już to 0.3 nie? Wiesz mi lub nie, ale co niektórzy Cię posłuchają bez cienia autorefleksji i jebna wodę z pH -  na kalibracji 2.9 żeby wyrównywać pH, albo co lepsze 8.9 😉 to im pomożesz. 

2. Boczi już zadał pytanie, nie wiem czy miał to na myśli co ja. Ale bardzo trafnie. Jaka już polecasz z butelki bardziej, Muszynianka czy Żywiec Zdrój?

@Lady Green napisz proszę, bo nie przejrze całej fr w poszukiwaniach, sekwencję kamienia. 

Świeże medium dla pewności pytam? Mączkę już doczytałem ile, jak zawsze musiała po swojemu. Potem kiedy bakterie i grzyby z biotabsa? I kiedy i ile sama tabletka? Jak masz opakowanie z tabsa to pokaż jakie tam npk bo im to się zmieniało podobno.

Z tymi wiadomości to akurat coś się zawiesiło i wysłałem kilka razy 😕 Sory za spam 

 

Doskonale wiem że ma w sobie azot a proponują go dlatego że mi się sprawdzał( myślę że w tej fazie co ma mogła by jeszcze śmiało zrobić oprysk ) bo mam też od biobizz ale jakoś po nim nie widziałem poprawy;/. A to że końcówki powykręcane to wcześniej pokarał ja ten biotabs.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lady Green napisał:

 Ale to obojętnie jaki?

No żeby był od dżdżownic a nie od Chińczyków tylko że niby organiczny😉 @Boczelli sama tabletka nie ma bakterii w sobie? Na oczy nigdy jej nie widziałem, ale gdzieś jak czytałem opisy to CHYBA tak coś pisało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GrowIndoor15 napisał:

A to że końcówki powykręcane to wcześniej pokarał ja ten biotabs.. 

Tak pokarał, ale po Twojej propozycji nie byłoby lepiej. Tylko dlatego się czepiałem. Tak to luzik. Biobizz jest słaby to też fakt. Ale nie ma nic oprócz calmagu, to duży +

1 minutę temu, WBB napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik pewnie tak ale chodziło mi o Mr.Greena bo to on tu na forum cisnął 🙂

Brakuje mi Typa. Sam nie robię, ale zawsze miło było. @Mr.Green prawnie wszystko u Ciebie ok? Sąsiedzi tęsknią. Wracaj. Pierdol robotę. Pamiętaj,nawet na swoim, nawet u Niemca, czy się stoi...

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik bo znowu będzie niedoprecyzowane. Czyli algamix i activera nie będą lepsze? I co potem z tym biohumusem mam zrobić? Ile tego potrzebuje? 

Jak dalsze/inne nawożenie? 

@Boczelli na 100% czytałam jeszcze przed pierwszą uprawą że tabletka wystarcza... Być może żyłam przez ten cały czas w błędzie... 🙄 @Mr.Green jak już i tak i tak wywoływany jesteś to napisz proszę jak Ty to widzisz. 👍

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no ja czaję że według tabsa jest wszystko potrzebne :) bakterie i grzyby regulują pH, ważniejsze bakterie. Grzyby mają bardziej chronić przed innymi grzybami tymi fe :D czaję podejście. Wystarczą bakterie kwasu mlekowego ( LAB ) lub KNF. No ale na to czasu trzeba żeby się wytworzyły. Z tydzień. @Lady Green jak chcesz to zajrzyj z tym ciastem na kawę to dam Ci z lodówki KNF z mango ;) a już na serio to poszukaj czegoś co ma bakterię i jest dostępne od ręki. Kupa od dżdżownic w postaci płynnej. Pomoże to roślinom, bo tam coś jest nie tak. Część wyjedzona, bloki, niedobory. Trudno wyczuć. Żarcia z 2 tabletkami jest, nie może pobrać lub blokuje coś 

24 minuty temu, Lady Green napisał:

Czyli algamix i activera nie będą lepsze? I co potem z tym biohumusem mam zrobić? Ile tego potrzebuje? 

Jak dalsze/inne nawożenie? 

Algamic zawsze Ci się przyda. Na stres, przy cięciu, czy jak teraz jak ma w ryzosferze meksyk. Fajny preparat. Ale jak to u biobizza mocno rozrzedzony.

Kupę podajesz z wodą do gleby. Tam musi być życie żeby ponad glebą na słoneczku też było życie (zdrowa roślina). Butelka wystarczy, w pl to tanie jak barszcz. Po czasie jest do wyrzucenia jak nie zużyjesz. Nie da się przedawkować bo to nie nawóz stricte a stymulant.

Dalej to woda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik dziękuje pięknie.👍 Nie przedawkuję, czyli że od razu rozlać im tą butelkę co kupię po równo czy dawkować jakoś np wg ulotki? 😅

A na ciasto zapraszam, w domu też już mnie gnębią więc dziś na szybko będę robić takie 

https://orchideli.com/pl/2021/05/27/przepis-na-truskawkowa-delicja-bez-pieczenia/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega możecie mi zaufać... 😎 

Tylko czy ja mogę Wam... 🙄 Zjecie ciasto a na 2 dzień niezależnie od tego czy będzie smaczne czy nie policja i tak zapuka... 👀

Albo zaczniecie mnie szantażować i będę Wam musiała oddawać 50% zbiorów. 👀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...